Jump to content
Htich

Super reduceri , Promoti !

Recommended Posts

Am auzit la lucru pe un prieten , care ar vrea sa isi comande online de pe Cool Gadgets, Electronic Gadgets on Sale, Free Shipping for all New and Cool Gadgets at MiniInTheBox , eu am vazut ca mai intai platesti cu cardul si in termen de 3-5 zile lucratoare iti ajunge dhl-ul la destinatie .

As dori daca cineva a mai facut comenzi/lucrat cu ei si poate recomanda acest site .

// LE : macar sa stiu sa ii zic daca este ok sa faca cumparaturi sau nu !

Link to comment
Share on other sites

@Aerosol , eu am cumparat ieri EUR € 19.00 - gravur? gol ceas auto-mecanic pentru b?rba?i, Distribuire Gratut? la Toate Gadget-urile! , am platit tot .

Vad acuma pe cont ca imi scrie "Expediat noiembrie 23, 2014" si confirmare livrare.

Am inteles ca ti-l aduce dlh-u acasa , nu trebuie sa mergi pana la "posta vamala" ... wtf ( Nici nu stiu pe unde drq e aia ) ! :))

Link to comment
Share on other sites

@Aerosol , eu am cumparat ieri EUR € 19.00 - gravur? gol ceas auto-mecanic pentru b?rba?i, Distribuire Gratut? la Toate Gadget-urile! , am platit tot .

Vad acuma pe cont ca imi scrie "Expediat noiembrie 23, 2014" si confirmare livrare.

Am inteles ca ti-l aduce dlh-u acasa , nu trebuie sa mergi pana la "posta vamala" ... wtf ( Nici nu stiu pe unde drq e aia ) ! :))

Eu am ales sa-mi vina la posta vamala fiindca eram aproape :)

Link to comment
Share on other sites

@SticKyWoX , eu am platit taxa vama de 35$ ca sa imi ajunga coletul in 3-5 zile maxim lucratoarea , nu am ales optiunea de transport gratis ca dura cam 10-20 zile lucratoare deci practic imi ajungea coletul peste 1 luna .

Ceasul a facut 20 $ , iar cu totul cu tranport etc am ajuns la 59$ .

Edited by Htich
Link to comment
Share on other sites

@SticKyWoX de ce zici ca produsele nu sunt de cea mai buna calitate frate? eu unul sunt multumit...

ai patit ceva?

1 laser de vreo $40 care s-a stricat a2-a zi, desi nu a fost folosit intens, o bratara de pe care se lua culoarea, produse care nu corespund cu pozele de pe site (materialul pare diferit, marimea, calitatea, gradul de definire al "denivalarilor"), ambalarea extrem de proasta. Am luat 2 ceasuri, de unul sunt foarte multumit, functioneaza bine, celalalalt pare mult mai frumos in poze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...