Jump to content
wirtz

OFERTA! 500.000 unici lunar reclama 10 euro.

Recommended Posts

Vand reclama pe Nationalisti.ro — National - Social - Radical si pe Stiri, Revista presei, Reviste, Stiri locale, Ziare - ... primul are 500.000 unici lunar. pot da pe PM print din Google Analytics nu-i problema. Tre sa achit amenzi sa nu imi puna stop pe conturi FISCUL.

Deci #1 300x250 pe 6 luni ( sa nu-mimi stric SEO nici eu) = 10 euro // spatii 3 disponibile.

Deci #2.... adverturi 5 euro.

Alexa la site: nationalisti.ro Site Overview

Plata PP sau Bancar.

Daca doriti sa platiti mai mult nu ma supar ... eu fac oferta si nu doresc sa insult membri.

IMPORTANT: oferta este valabila doar pt cei cu vechime pe forum sau cu reputatie buna.

Moderatorii si adminii beneficiaza gratis de adverturi.

Link to comment
Share on other sites

@D3mEnT

salut. da, va rog sa-mi trimiteti ambii mail pe webmaster@nationalisti.ro

edit: link = 10 euro/lunar , reclama profitshare = 15 euro/lunar (ambele variante pe minim 3 luni) pretul nu este negociabil. traficul este in crestere continua ca si likeurile de pe paginile de facebook (intre 20k si 110k)

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Preturile au crescut din 2014 de cand am publicat anuntul. S-a facut upgrade la hosting din cauza traficului in crestere.

Si nu, am scris eu in graba probabil, banneru pe minim 6 luni, 10 euro pe luna era. Verifica forumul seopedia, oferta a fost specificata mai bine acolo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...