Jump to content
wirtz

Actiune CARITABILA a NATIONALISTILOR buzoieni.

Recommended Posts

xs1.jpg

Un grup de nationalisti buzoieni au ajutat o familie saraca din comuna Vadu Pasii, jud. Buzau. Revin maine cu mai multe detalii pe site dupa ce fac reportajul.

VIDEO: https://www.facebook.com/video.php?v=736080243140738

Ideea postarii o cunoasteti. Descrierea filmarii pt cei fara materie cenusie: F? pe cineva fericit,si vei fi si tu fericit!

EDIT: Am primit PM de la un membru ce dorea sa doneze si caruia ii multumesc pt intentie. Noi NU avem fundatie/ONG asa ca fondurile nu pot fi dovedite si ne mai salta si FISCUL. DACA doriti sa faceti ceva bun, faceti singuri, va adunati 2-3-10 si ajutati pe cine doriti voi. Vedeti partea simpla fara sa cotizati // cu sau fara voia voastra // la un sistem corupt.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

offtopic ; nu stiu daca tu esti detinatorul contului ala de fb pe care a fost uploadat video but meh such nationalist much wow http://i.imgur.com/ohWtsQu.png

edit ; nu obisnuiesc sa comentez pe aici si n-am de gand sa intru in polemici cu tine dar un pt cineva care apara aspiratiile nationale s.a mi s-ar parea normal sa stie sa scrie .

p.s ; nu da vina pe tel ca nu a facut o greseala gen luam/ lsam / liam , ai prins tu ideea . gl

Edited by ballack
Link to comment
Share on other sites

nu, nu-s eu insa nu prinzi ideea. Omu ala are un tel vai de... si abia scrie pe el. NU tin apararea insa e recunosct pt ceea ce face. E copil, are vreo 18-19.

Invata sa nu mai fii jegos si sa apreciezi gesturile bune sa nu mai vezi doar "raul" la cineva.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Multa lume face donatii.Te intrebi de ce nu ii vezi ? Pentru ca nu fac faptele pentru a se filma si arata ce au facut.Concluzie ? Muie.Fa ce ai de facut fara sa te arati pe net.

vrei sa-ti spun dc gandesti gresit idiotule? pentru ca daca nu arati pe net... nu poti promova o idee cand lumea e fututa la cap si le pasa doar de ce pun ei pe masa.

P.S.: eu nu apar acolo mai labare; nu-mi fac reclama MIE jigodie ordinara. Nici macar pritena mea care a scris articolul NU apare acolo. NIMENI DIN REDACTIE :) asa ca nu mai da ca boul sau ca rauintentionatul ca iti futi mortii singurel.

scz pt dublupost insa chiar nu vazusem ce a scris magarul de iam60.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...