Jump to content
Deta

SOFT Challenge

Recommended Posts

Care reuseste sa crackuiasca ( desi nu cred ca ajunge pana acolo ) e cu adevarat un cracker extrem de bun.Eu am incercat prin numeroase moduri si nimic.

http://www.northbyte.com/index.php?lang=eng&page=downloads&file=tourneymasterultimate.zip

Am postat si la ajutor dar avand in vedere ca lumea se cam fereste pe majoritatea forumurilor devine un adevarat challenge.

Link to comment
Share on other sites

Care reuseste sa crackuiasca ( desi nu cred ca ajunge pana acolo )

Tentativa nereusita de reverse psychology :wink:

e cu adevarat un cracker extrem de bun

Avem mare nevoie de validarea ta .

Si banuiesc ca dupa ce face cineva crack , sa iti trimita tie , nu ?

S-a mai discutat despre crackuri pe forum . Mi se pare ca esti cam offtopic .

Link to comment
Share on other sites

Oameni ca tine "mananc pe paine" in fiecare zi la servici si daca tu crezi ca iti merge cu 500 de useri din 502 cu mine nu iti merge.Asa ca te rog sa ma scutesti de comentariile tale foarte bine gandite si atat de potrivite (in mintea ta).Am gresit cand am zis extrem dar daca poate ai verifica ai vedea despre ce e vorba si ca nu e chiar o joaca.Dar nu, tu cum sa cauti ca doar scopul tau e sa scrii comentarii inteligente pentru altii.Nici sa nu mai dai reply ca esti un nimeni, esti 0 absolut.Serios, nu mai scrie ca stiu ca oamenii ca tine au tot timpul dreptate si sub nici o forma nu gresesc , un fel de "zei".Stiu ca va urma un post filozofic al tau in care ma vei da gata asa ca scuteste-ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...