Jump to content
FireWolf

Vand Role

Recommended Posts

ce e ma aici?piata online??si pretul e foarte rentabil...1.500.000 lei noi...stai sa ma imprumut la bill.Warn him please ;)

1. datzi 2 palme

2. taietzi degetele sa numai scrii prosti

3. faci spam

4. uitate la numele sectiuni ca scrie OFF TOPIC daca vreu pot so pun si pe mamaia aici ? clar ?

5. cumparatzi ochelari nu vezi ca scrie LEI VECHI ?!?!?!

6 . uite poze ...

fw000ki3.jpg

fw001jt2.jpg

Link to comment
Share on other sites

ce e ma aici?piata online??si pretul e foarte rentabil...1.500.000 lei noi...stai sa ma imprumut la bill.Warn him please ;)

1. datzi 2 palme

2. taietzi degetele sa numai scrii prosti

3. faci spam

4. uitate la numele sectiuni ca scrie OFF TOPIC daca vreu pot so pun si pe mamaia aici ? clar ?

5. cumparatzi ochelari nu vezi ca scrie LEI VECHI ?!?!?!

6 . uite poze ...

fw000ki3.jpg

fw001jt2.jpg

omule,cand ti am dat quote scria in lei noi.Mai invata putina gramatica ca nu strica.O intrebare:de ce in primele tale posturi este vorba de vanzarea unor role si nu despre ceva legat de tema site`ului?Puteai foarte bine sa pui anuntul pe un site de specialitate pentru ca acolo ai fi avut mai multe oferte si cu siguranta nu ar fi comentat nimeni nimic.Apropo,eu nu cred ca te vor lasa parintii tai sa vinzi rolele.Nici pe mine nu ma lasau ai mei cand aveam 12 ani asa ca nu te supara.

"cine nu are batran sa-si cumpere"..Cat ziceai ca ceri pe bunica aia?poate scot ceva din ea.

Ca sa fiu si On pot sa zic ca pozele hostate de tine sunt de o claritate foarte slaba asa ca nu pot observa daca rolele chiar sunt in starea in care tu sustii.Go on:O astept pe bunica-ta!Nu propui si o licitatie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...