Jump to content
albertynos

Postare in mai multe Grupuri de Facebook semi-automat

Recommended Posts

Salut,

Stiu sigur ca am mai vazut undeva pe forum o discutie asemanatoare insa no gasesc si nustiu daca s-a gasit vreo metoda automata, concreta.

Cum procedez eu pentru postarea in mai multe grupuri deodata pe Facebook fara programe sau booti.

Ce iti trebuie :

- Sa fii membru in acele grupuri daca nu, spameaza optiunea "Join" si asteapta aprobarea

- Sa stii email-ul paginii/grupului sau ID-ul, daca nu-l stii iti arat cum sa il obtii.

- Sa te loghezi pe email-ul pe care ai creat contul de pe facebook de pe care dai join in grupuri.

Cum gasesti email-ul grupului :

Link-ul grupului va fi sub forma : https://facebook.com/groups/numele-grupului sau pot fi cifre, am intalnit si asa, nici o problema, va functiona.

Te uiti bine la link cum am prezentat mai sus iar email-ul va fi sub forma numegrup@groups.facebook.com

Schimbi "numegrup" cu numele grupului tau.

Atentie : E posibil sa nu vezi numele grupului dar in schimb sa vezi un sir de cifre gen : 4354354643

nici o problema, pui acele cifre exact urmate de @groups.facebook.com

Cum postezi :

Te duci pe email (cum am spus si mai sus, foloseste email-ul cu care ti-ai inregistrat contul de facebook) si pur si simplu trimiti email :

l2PRptf.jpg

ATENTIE NU ABUZATI, nu trimite-ti la 50 de grupuri odata ca probabil o sa va baneze contul.

Folositi cu cap.

Nam nici cea mai mica idee daca a mai fost postata metoda insa sper sa ajute pe cei care nu stiau de ea.

Numai Bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...