Jump to content
neox

tutorial_sniffing

Recommended Posts

Super tare.

Am sa pastrez video-ul si cand am sa fiu suparat, trist, deprimat, am sa ma uit...si mi se va schimba starea de spirit.

"shpion", "gogol"...plus faptul ca nu ai nici o treaba cu protocoale si de fapt ce reprezinta toate datele alea...

Sa nu ma intelegi gresit, tine-o tot asa...oamenii mai au nevoie de ceva entertainment.

PS: Nu erai tu ala care facea reclama la produsele Reinert?

Link to comment
Share on other sites

baieti ma scuzati cum scriu dar cred ca stiu bine romineste tariesc de 20 ani in germania si asta ii problema cu pronuntatul si cu scrisul romineste scriu numa pe forumuri ro si in total stiu doar trei ro forum in rest nu scriu de loc pe romineste

Link to comment
Share on other sites

...cu romana am inteles ( ani grei in Germania) dar cu Engleza ce ai??? :D:D:D

...nu vreau sa iti neg cunostintele ...la prima vedere se pare ca sti ce faci pe acolo...doar ca nu esti prea bun la predat ceea ce sti...

...inainte de a face un tutorial incearca sa iti alegi cuvintele inainte sau:

- mai bine scrie & pune o piesa pe fundal...

Succes la urmatoarele Tutoriale!

p.s. Tutorialul asta o sa il pastrez ptr. zilele mohorate de toamna (o sa ma inveseleasca :D )

Link to comment
Share on other sites

Neox, am incercat sa instalez etherpeeknx30p1, am urmat pasii tai, dar cand sa redenumesc Sernumdll din temp, nu ma lasa, zice ca e deschis programul deja, ceva de genul asta.

M-am uitat in how-to.doc, si acolo zice sa inlocuiesc sernumdllcr cu senumdll, dar eu nu-l am in file-ul de la tine pe cell cu cr la sfarsit.

Da-mi te rog un sfat, sunt la inceput de drum...si mai am si windows vista( asa a venit laptopul..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...