Jump to content
amkulcsar

[vand]cont gta 5

Recommended Posts

Stai putin. Vinzi varianta de 360 sau le-ai cumparat separat?(xbox)

sunt toate variantele... o sa-ti arat daca esti interesat ... eu vroiam sa-l dau cu 20 de euro :)) cand am vazut ca pentru pc e 60 de euro a mai crecut pretul si a zis zis un coleg daca e minim dar minim sa-l dau cu 30 de euro

Link to comment
Share on other sites

B?nuiesc c? are ?i un pre-order pe PC , nu? dac? are , contul are ni?te b?nu?i pe acolo , în fine , eu zic c? pre?ul este îndeajuns de ieftin , merit?..

nu are nici un ban pe el, l-a cumparat acum vreo 2 zile cand a aparut pentru pc, cu toate ca trebuia sa plece din tara... ciudat stiu oricum eu is multumit ca mi l-a dat mie si suparat ca nu-mi merge ...

30 de euro? pot fi paysafe? sau trebuie paypal obligatoriu?

as prefera paypal dar merge si paysafe lasa-mi un pm

Link to comment
Share on other sites

Poate fi si instalat pe HDD? Eu am cumparat dvd-urile pt fiul meu, jocul fizic cum s-ar zice. Ma rog, primul disc e cu data care trebuie instalat si cel de-al doilea e pt PLAY. Nu stiam ca il pot lua online ca scapam de un drum la magazin

PS: Pt XBOX360

Link to comment
Share on other sites

Poate fi si instalat pe HDD? Eu am cumparat dvd-urile pt fiul meu, jocul fizic cum s-ar zice. Ma rog, primul disc e cu data care trebuie instalat si cel de-al doilea e pt PLAY. Nu stiam ca il pot lua online ca scapam de un drum la magazin

PS: Pt XBOX360

daca ai dvd-urile si marimea necesara pe hdd eu zic ca merge :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...