Jump to content
EvoLuTionHck

Am nevoie de cineva cu VPN bun!

Recommended Posts

Salut dupa cum spune si titlul am nevoie de cineva cu un VPN bun adica cum ar fi sa poata sa isi puna un IP pe care il voi da eu , deci o sa incerc sa explic sa inteleaga toti acum 1 luna am spart un PayPal la un arab cu 280 de euro pe el si 2 carduri visa tipul a abondat contul nici pe mail nu a mai intrat de 2-3 luni , am platit in jur de 600-700 d euro pe net cu contul pana intr-o zi l-a limitat paypal , imi cerea buletin , poza cu card de credit si o poza dupa o factura . Astea toate le-am gasit pe e-mail la el , am pus tot la pp dar imi cere sa schimb parola de la acea adresa ca sa poata sa imi dea drumul deci daca ma poate cineva ajuta sunt dispus sa platesc 30-40 de euro :D

Daca credeti ca ma puteti ajuta dati/mi un PM!

Link to comment
Share on other sites

@EvoLuTionHck ; Ban.

Vrei bani ? Vrei sa-ti cumperi licente de antivirus ? Vrei sa-ti cumperi cripter ? Vrei VPN ? Dece nu faci un program pe care sa-l vinzi si sa-ti cumperi cele vrute si nevrute ? Nu stii sa programezi dar te consideri hacker de teracota ? Pune mana in pula mea si angajeaza-te pe santier si castiga-ti existenta. As vrea sa te vad muncind 3 luni pe santier ca salahor iar banii stransi pe card sa tii fure Dark Dante !

Citeste regulile cand te intorci !

Mare iti e gradina Doamne ... dar prea multi ti-au sarit gardul :|

Il las deschis/nu-l sterg, si prostia trebuie analizata din cand in cand.

Edited by Maximus
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...