Jump to content
Rickets

MailPredator - Mass sender and bomber tool

Recommended Posts

Nu e o lucrare de arta, dar partea buna e ca puteti sa incarcati o lista de boti si o lista de targeturi. E facut de mine.

Cum se foloseste:

Incarcati botii (Cu butoanele ID si PW ca sa le puneti adresele si parolele, dar foarte important, in fisierul cu boti prima linie corespunde cu prima linie din fisierul cu parole, conteaza ordinea in care le puneti, si apasati pe butonul cu rotita ca sa faceti setarile la SMTP, in functie de serverul preferat: yahoo, google, etc, ce vreti voi), apoi incarcati targeturile (cu butonul ID din partea cealalta.).

Dupa ce dati load la victime si boti, setati cate emailuri sa trimita, cu butonul cu rotita de langa butonul play (max 200 emailuri per bot pe sesiune), si asta e. Vedeti ca daca da eroare, de la SMTP pentru abuse, exceeded quota, sau mai stiu eu, el tot se chinuie sa incerce, si o sa trimita pana la urma. Daca vreti sa bombardati eficient faceti-va mai multi boti.

Toolul asta mi se pare mai bun ca mass emailer, adica trimiteti 1 email la multe targeturi, pentru spam, spread, etc, decat ca bomber, insa merge sa il folositi si ca bomber.

A fost updatat, rescris, imbunatatit, acum trimite intr-una, nu se mai opreste.

Virustotal: https://goo.gl/Jf6Vkw

Download: Zippyshare.com - MailPredator.rar

*Garantez ca nu e infectat, daca nu aveti incredere rulati intr-un vm si o sa va convingeti, posibilele detectii sunt de la faptul ca am incercat sa protejez sursa.

Astept pareri si astept sa imi spuneti daca apar buguri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...