Jump to content
archerise

Cateva intrebari

Recommended Posts

Salut! M-am decis si eu sa ma apuc de seo sa fac niste banuti. Am facut deja instagram am ceva followeri, fb, urmeaza sa urc site-ul si ma gandeam sa fac si pagina de twitter. Ideea este in felul urmator. Am gasit un site care vinde diverse produse (am cumparat si eu, sunt ok si la calitate) foarte ieftine. Vroiam ca pe pagina mea, related, sa le vand produsele lor dar eu sa imi bag comisionul meu, fara sa isi dea seama nici clientii nici pagina care vinde produsele propriu zise. Cum pot face asta? M-am gandit ca ar fi doua posibilitati, una idioata in care sa am eu niste bani pe card sa le cumpar si sa imi vina dupa care sa le retrimit (dar platesc transport dublu si dureaza mult tare pana ajunge la client), si cealalta idee era sa va intreb daca as putea cumva pe site - ul meu sa fac sa faca ei direct plata dar cu banii pe care ii cer eu. Mentionez ca nu am mai lucrat cu paypal pana acum.

Cealalta intrebare: ce hosturi folositi voi? Platite sau gratuite?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...