Jump to content
---

[Intrebare]Exista posibilitatea sa...

Recommended Posts

....folosesti un proxy (acelasi) de mai multe ori?. Am nevoie sa imi fac niste conturi pe unele site-uri si as vrea sa folosesc mereu acealsi proxy pentru cand ma loghez. Un VPN nu imi este bun ca multi folosesc cyberghost vpn si toate ip-urile gratuite din tarile care vreau eu sunt luate. Daca nu e posibil ce intreb eu, atunci postati aici ce programe de vpn stiti (care sa poti alege tu ip-ul si tara) sau daca are cineva cyberghost premium si vrea sa imparta contul sa imi trimita pm, am cautat promotii gratuite sau ceva, insa s-au terminat toate.

Link to comment
Share on other sites

digitalocean.com/community/tutorials/how-to-set-up-an-openvpn-server-on-ubuntu-14-04

Ti-am pus linkul asa ca sa-l vezi si dupa ce primesti ban :)

AJsQQF2.png

Ar fi frumos daca se poate face un chat exclusiv pentru intrebari/raspunsuri fara sa fii nevoit sa ai un cont aici. Daca tot ai pus poza te rog pe tine sau pe altii, sa stearga din baza de date toate conturile mele care le am pe aici pentru ca nu o sa imi mai fac altele. Multumesc pentru raspuns, o sa ma mai uit offline peste postul asta ca sa vad daca exista totusi si alte programe asemanatoare cu cyberghost vpn (sa poti sa alegi tu tara si ip-ul), in rest nu o sa mai intru.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos daca se poate face un chat exclusiv pentru intrebari/raspunsuri fara sa fii nevoit sa ai un cont aici. Daca tot ai pus poza te rog pe tine sau pe altii, sa stearga din baza de date toate conturile mele care le am pe aici pentru ca nu o sa imi mai fac altele. Multumesc pentru raspuns, o sa ma mai uit offline peste postul asta ca sa vad daca exista totusi si alte programe asemanatoare cu cyberghost vpn (sa poti sa alegi tu tara si ip-ul), in rest nu o sa mai intru.

te-ai inregistrat cu numele MACAC? :))

Macaque-Selfie-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...