Jump to content
Adnow

Retea de publicitate

Recommended Posts

Buna ziua tuturor!

V? prezent?m compania Adnow.

Compania de?ine pozi?ia de lider pe pia?a reclamelor teaser.

În aceast? sec?iune, vom r?spunde la toate întreb?rile dumneavoastr?.

La fel, aici vor fi publicate cazuri interesante ?i bestpractice-uri, astfel vom ar?ta cum se poate câ?tiga mai mult, folosind sistemul nostru.

Avantajele noastre:

· Formatul de publicitate este similar cu con?inutul site-ului – mult mai de încredere ?i cu un CTR mai mare

· Con?inut sigur. Toat? publicitatea trece premoderarea, nu con?ine viru?i sau m?rfuri periculoase.

· Configurarea ?i instalarea codului dureaz? 5 minute

· Statistici transparente

· Manager personal în limba dumneavoastr?.

· Plata s?pt?mânal? prin Paypal sau Wire (suma minim? 20$)

· 5% din programul de afiliere

· Fillrate 100%, chiar dac? pe site-ul dumneavoastr? este prezent traffic str?in

· M?re?te în mod constant eCPM-ul - nu intr? în conflict cu alte sisteme publicitare

· 3 miliarde de afi??ri pe lun?

· 80 de milioane de utilizatori pe lun?

· CPM variaz? de la 0.1$ la 2$, în func?ie de ?ar?

· Mai mult de 140 de mii de site-uri din întreaga lume

Noi lucr?m cu Brazilia, Portugalia, Mexic, Spania, Italia, Fran?a, Germania, Cehia, România, Serbia, Croa?ia, Bulgaria, Polonia, Grecia, Turcia, India, Vietnam, Malaezia, Indonezia, Japonia, China ?i alte ??ri.

Dac? codul nostru înc? nu este pe site-ul dumneavoastr?, pute?i s? testa?i ?i se va convinge?i de avantajele noastre. Pentru aceasta inregistra?i-v? pe adnow.com ?i în continuare instalarea codului va dura nu mai mult de 5 minute.

Dac? ave?i întreb?ri, nu ezita?i s? ne scrie?i aici sau la serviciul de asisten?? în contul dumneavoastr? pe site!

Inregistrati-va aici AdNow

Edited by Usr6
eliminat ref
Link to comment
Share on other sites

Eu o stiu de ceva timp si am folosit-o o perioada destul de lunga.

"CPM variaz? de la 0.1$ la 2$, în func?ie de ?ar?" din propie experienta mai mult de 0.02 nu a urcat niciodata la mine :)

Am 25k de vizite unice pe zi, se fac 160.000 de afisari pe zi la reclame, primesc in jur de 400 - 500 de click-uri pe reclame si cat credeti ca fac ? 3...4$ amarati ... cu cpm 0.02 din 5...6 zile 1 zi am si eu cpm 0.03 :)

O fi o retea buna, dar nu la noi in Romania.

Link to comment
Share on other sites

Eu o stiu de ceva timp si am folosit-o o perioada destul de lunga.

"CPM variaz? de la 0.1$ la 2$, în func?ie de ?ar?" din propie experienta mai mult de 0.02 nu a urcat niciodata la mine :)

Am 25k de vizite unice pe zi, se fac 160.000 de afisari pe zi la reclame, primesc in jur de 400 - 500 de click-uri pe reclame si cat credeti ca fac ? 3...4$ amarati ... cu cpm 0.02 din 5...6 zile 1 zi am si eu cpm 0.03 :)

O fi o retea buna, dar nu la noi in Romania.

Despre ce site este vorba ?

Link to comment
Share on other sites

Eu o stiu de ceva timp si am folosit-o o perioada destul de lunga.

"CPM variaz? de la 0.1$ la 2$, în func?ie de ?ar?" din propie experienta mai mult de 0.02 nu a urcat niciodata la mine :)

Am 25k de vizite unice pe zi, se fac 160.000 de afisari pe zi la reclame, primesc in jur de 400 - 500 de click-uri pe reclame si cat credeti ca fac ? 3...4$ amarati ... cu cpm 0.02 din 5...6 zile 1 zi am si eu cpm 0.03 :)

O fi o retea buna, dar nu la noi in Romania.

Despre ce site este vorba ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...