Jump to content
nein

Cumpăr linkuri Facebook pagina !

Recommended Posts

Salut, nu se mai poate cine iti vinde .. iti vinde de pe addmefast , ai grija in ce te bagi ... acum paginile sunt limitate si sa nu te trezesti cu ea stearsa si cu banii pierduti

si cum s-ar putea sa o promovez "agresiv" fara sa platesc la facebook?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai exista alte metode de promovare decat , ai ghicit, sa dai bani la facebook,

Ce pot face eu este sa iti pun linkul catre pagina ta , pe paginile mele si sa cer un like

Am in jur de 600k persoane dintre care 550k romani, iti pot face reclama o data /2 /3 ori pe zi

Nu pot garanta ca vei primi foarte multe likeuri, dar nu se stie niciodata plus ca din 600k pot fi si potentiali clienti

Link to comment
Share on other sites

Nu mai exista alte metode de promovare decat , ai ghicit, sa dai bani la facebook,

Ce pot face eu este sa iti pun linkul catre pagina ta , pe paginile mele si sa cer un like

Am in jur de 600k persoane dintre care 550k romani, iti pot face reclama o data /2 /3 ori pe zi

Nu pot garanta ca vei primi foarte multe likeuri, dar nu se stie niciodata plus ca din 600k pot fi si potentiali clienti

Pe ce nisa ai paginile ?

Spune-mi si mie in privat/aici un pret pentru 3 postari pe zi catre un site de divertisment (funny, etc).

Link to comment
Share on other sites

Pe ce nisa ai paginile ?

Spune-mi si mie in privat/aici un pret pentru 3 postari pe zi catre un site de divertisment (funny, etc).

Nisa principala este divertisment, dar eu postez stiri, sunt pagini active

Daca postarile sunt facute bine poti primi si 10-15mii de vizite pe zi

Pretul nu stiu, nu am mai facut asta, vino cu o oferta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...