Jump to content
Claudiu

sal

Recommended Posts

Ai zis indrumare , indrumare sa fie :

- metoda hard : trojan,keylogger,sniff in retea ( daca esti cu el ) etc.

- metoda easy : ai nevoie de un :

- CSRF in libero.it

- XSS in libero.it

Din astea doua vulns trebuie sa gasesti macar una.Cu XSS ii poti fura cockieul de la mail ( si vei capata acces la mailul/contul acestuia pentru un timp finit ) sau CSRF ( cu aceasta metoda in unele cazuri poti schimba parola sau mailul de recuperare etc. ).

Gaseste o vulnerabilitate din cele 2 si apoi posteaza la rubrica XSS.

Link to comment
Share on other sites

Ai zis indrumare , indrumare sa fie :

- metoda hard : trojan,keylogger,sniff in retea ( daca esti cu el ) etc.

- metoda easy : ai nevoie de un :

- CSRF in libero.it

- XSS in libero.it

Din astea doua vulns trebuie sa gasesti macar una.Cu XSS ii poti fura cockieul de la mail ( si vei capata acces la mailul/contul acestuia pentru un timp finit ) sau CSRF ( cu aceasta metoda in unele cazuri poti schimba parola sau mailul de recuperare etc. ).

Gaseste o vulnerabilitate din cele 2 si apoi posteaza la rubrica XSS.

####MERCI####

Singura problema, nu prea is yo cu xss shi alte chestii , ma putetzi indruma cum sa fak ??? nus cu el in retzea .....

Link to comment
Share on other sites

####MERCI####

Singura problema, nu prea is yo cu xss shi alte chestii , ma putetzi indruma cum sa fak ??? nus cu el in retzea .....

Cu placere insa apuca-te si tu , studiaza , cauta pentru ca mura in gura nu pot sa iti dau.

Apropo , zici ca esti in Italia , fa`mi un favor si lipeste afise pe strazi cu :

"Zingarii/rromii NU sunt romanii".

Link to comment
Share on other sites

####MERCI####

Singura problema, nu prea is yo cu xss shi alte chestii , ma putetzi indruma cum sa fak ??? nus cu el in retzea .....

Cu placere insa apuca-te si tu , studiaza , cauta pentru ca mura in gura nu pot sa iti dau.

Apropo , zici ca esti in Italia , fa`mi un favor si lipeste afise pe strazi cu :

"Zingarii/rromii NU sunt romanii".

am 5 ani in italia , credema nu ma intereseaza ce fac , in sensul ca stau bine aici unde is yo , yo nui deranjez ei nu ma deranjeaza pe mine , imi vad de viatza mea , oricum daca miai da mura in gura ash fi cel mai fericit , daca vrei lasa un id , nu dau add vb shi atat , dupa potzi da ignore , trebe doar sa reushesc treaba asta .... te rog frumos ,mc anticipat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...