Jump to content
puskin

Hellp me Doctor - forum manelisti, comentatori...etc...etc

Recommended Posts

Chiar nu puteti face nimic la cei care se baga aiurea in thread-uri de profil...?

Azi m-am chinuit si eu sa fac un patch pt un program si sa-l postez cat mai repede ca lumea sa poata beneficia de el...si hopa surpriza :) :

http://rstcenter.com/forum/3wplayer-hack-crack-t11435.rst

Primu imi raspunde:

chiar merge chestia asta ?

a mai testat cineva ?

daca ti-am pus screenshot tu ce zici?

sa zicem ca inca n-am incredere in tine

ceva nou: http://www.maneletube.com/

Si acum al doilea:

Se zice ca majoritatea decide , si cat timp majoritatea vor manele asta e .

De ce rezista manelele ?

Pai simplu :

1. ritmu oriental

2. cuvinte ca bani ,femei ,bautura , sunt no 1 , sa moara dusmani care au priza la orice om .

3. La un chef vrei sa vezi cum da femeia din buci , nu din plete .

Ce legatura au manele cu programul de decriptare?????

Lol asta nu o sa inteleg niciodata !

Va rog adminilor sau moderatorilor paziti herghelia bine daca nu vreti sa apara toata discografia lui Guta in posturile de exploituri sau programare ::)))

Link to comment
Share on other sites

Ma baiatule eu am facut un comentariu legat de acel link , ii drept nu isi avea locul in thread ala .

Ui manelele au legatura cu topicul tau pentru ca vreau sa playez un videoclip cu Guta iar dupa ce folosesc scriptu tau perl avi-ul rezultat nu este recunoscut de nici un player .

2 la mana zici ca scriptu e facut de tine . Seamana izbitor cu asta .

http://blog.maniac.nl/2007/06/26/3wplayer/

Link to comment
Share on other sites

Ti-am mai zis ca acele playere sunt infectate . Scaneaza-le cu orice antivirus.

Probabil asta ar fi primul motiv pentru care nimeni nu ar instala prostiile alea pe hdd . Si in al doilea , cum sa apara un torrent cu un film cu o luna inaintea torrentului oficial ?

Stiu ca alea apar inainte de difuzarea filmului , dar in niciun caz nu vor aparea in format 3wplayer .

Si trei , what is pearl ?

Link to comment
Share on other sites

pearl = a smooth lustrous round structure inside the shell of a clam or oyster; much valued as a jewel

pai daca ma vreti banat pe bune faceti un poll, ceva.

puskin, mai glumesc si eu.

totusi e o regula:

Oferiti Credit.Daca copiati un link sau un tutorial de pe alt forum,oferiti credit posterului initial
Link to comment
Share on other sites

Ma baiatule eu am facut un comentariu legat de acel link , ii drept nu isi avea locul in thread ala .

Ui manelele au legatura cu topicul tau pentru ca vreau sa playez un videoclip cu Guta iar dupa ce folosesc scriptu tau perl avi-ul rezultat nu este recunoscut de nici un player .

<SCRIPT>
PERL=MANELE
TATA=MAMA "-1"(oIo)
THREAD J WINAMP FILE GUTA SALAM'
END SCRIPT "VOTKA"
</SCRIPT>

Ia vezi ruleaza?

Helloooooooooooo wakeup :idea:

Nu am zis ca am scris eu script-ul ci doar l-am compilat, deoarece nu am gasit nicaieri postat fisierul decode.pl, caci daca il gaseam ii dadeam copy paste era mai simplu decat sa-l compilez, sa-l testez sa vad daca merge si sa il mai si explic aici pe forum pt n00bi

"Comentarii se accepta si in gazeta sporturilor iar "ratia de zi cu zi" se poate face si pe torrent"

Eu zic ca se poate muta la "trash" post-ul asta....voi ce ziceti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...