Locul unde bagi sim-ul poate e defect, cateodata face contact, cateodata nu sau poate ti prost soft-ul si face figuri, incerca sa ii faci un upgrade sau factory reset.
UP! Orice Blackberry, codat pe orice retea, orice Nokia cu sim-lock3 si Lumia, Samsung, ZTE, HTC, Huawei...etc. Decodari pentru iPhone, depinde de tara si retea pretul dar, garantez preturi BOMBA!
In primul rand citeste https://rstforums.com/forum/59818-regulamentul-forumului-ro.rst In al doilea rand aici trebuia sa postezi https://rstforums.com/forum/rst-market.rst