Jump to content

Reebock

Active Members
  • Posts

    523
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Reebock

  1. Fii atent, daca ai sigiliu pe contor nu prea poti face nimic, daca nu ai, fa-i te rog o poza si posteaz-o aici sau dami un pm cu ea, daca e contor cum am eu te ajut eu cum sa nu contorizeze deloc.
  2. Cu 10-12$ iti poti lua un domeniu si un host, te axezi pe o nisa pe care o stapanesti cel mai bine, articole in limba engleza, trafic american cat mai mult, sau combini cu PPD, asta-i doar o idee, te mai poti ocupa cu PPD "Pay-Per-Download" de banii aia iti cumperi un tutorial complect cat mai detaliat si cu nise neexploatate asa mult si faci ceva treaba, dar trebuie sa te si tii de treaba 1-2-3 pe zii nu omoara pe nimeni "lucrand" si cu timpul vei ajunge la sume cat de cat bune... Prea multe de zis.
  3. Mie imi da urmatoarea chestie "Uninstall enemy software! Else your dongle destroyed!" ... De ce?
  4. UP. Serviciu in valabil! Primilor 5 oameni de pe rst le fac verificare Tara-Retea-Simlock GRATUIT!!!
  5. Se poate face, ai pm.
  6. Salut, pot face Japonia Softbank Iphone 4 de 8gb si Iphone 4s de 16gb altele nu pot, deci daca e iphone 4 de 8gb sau iphone 4s de 16gb pot.
  7. UP. Inca valabil!
  8. Reseteaza-l sa fie ca din fabrica si atunci vor fi toate default, 0000.
  9. UP. Preturi bomba, nu gasiti mai bune! Ce vi se pare scump decodare Iphone 5 pe Orange Franta, 420 Ron? Cu verificari cu tot, cautati in alte parti sau la service-uri sa vedeti ca sare pretul de 550+.
  10. Pm si te ajut eu magnificul. Nu e gratis.
  11. Dami un pm si ti-l deblochez eu.
  12. Salut SLR, pot decoda momentan doar cele SL3 si astea noi, Lumia si altele. Al tau nu e sl3 si nu am box. P.S. Slr pot sa il fac si al tau acum, astept un pm sau add frankgsm.
  13. Pai vezi nu e tot una . Trimite-mi imei-ul te rog in privat cu tot cu model. Nu pot danger2u modelul acela pentru ca nu e SL3. Pot doar modelele care sunt SL3 via brutforce.
  14. Pe H3G? Nu gasesc 3 Italia.
  15. Pe ce retea din Italia e blocat?
  16. Cumperi de la cei cu calificative pozitive mai multe sau ii spui vanzatorului sa-ti trimita prin curier sa poti desface coletul inainte de al achita si asta e.
  17. Da, este legal.
  18. Dar stiu ce inseamna CDMA si 4g-LTE, eu ti-am zis ca nu merge pe asta metoda aceea. Atat.
  19. Danger2u, eu am un S3 blocat in 4g-lte dar e CDMA, nu merge metoda aceea pentru asta.
  20. Ce anume sa stie?
  21. Inca valabil! Up!
  22. Sunt particular - NU SUNT SERVICE GSM ! Oradea - decodarile acestea se fac online. Ofer servicii de decodare OFICIALA si PERMANENTA (NEVERLOCK) pentru multe telefoane printre care si iPhone 3, 3Gs, 4, 4S & 5. Serviul este permanent, legal si strict prin request catre serverele apple si a operatorilor de telefonie mobila. Contact: e-mail: frankgsm@yahoo.com / Y!M: frankgsm. Numarul de telefon il dau doar in privat. Sunt operatori la care decodarea se face aproape instant sau cel mult 48 ore, iar pentru restul operatorilor in functie de cererile existente in server dar in general de maxim 15zile, cu unele exceptii. Pentru a evita orice nelamuriri, va rog sa cititi cu atentie acest anunt. Instructiuni: 1.Transmiteti IMEI-ul, tara si reteua in care este blocat telefonul. *#06# Pentru a afla codul IMEI al telefonului. 2.Plata se face integral in avans in cont Transilvania sau Cec Bank (pentru verificarea imei-ului accept si paypal gift sau credit orange). 3.Dupa confirmarea mea ca restrictia a fost ridicata trebuie doar sa introduceti un sim invalid in telefon si sa-l conectati la internet via wifi sau la iTunes. In unele cazuri e nevoie de restore, in special atunci cand exista jailbreak. 4.Daca, reteaua este nefunctionala sau daca decodarea nu e disponibila, va voi informa si va voi returna banii imediat. Politica de returnare: Va veti primii 100% garantat banii inapoi doar daca dupa confirmare ca telefonul a fost deblocat iar el nu functioneaza va voi cere o inregistrare video pentru constata ca nu este deblocat si pentru a va face returnarea banilor. Atentie! Eu pot verifica tot prin imei la Apple cand si daca decodarea si reactivarea a fost facuta, daca din diverse motive tehnice/hardware ce tin de telefon se va face constatarea in service autorizat Apple, iar in cazul unei probleme hardware contravaloarea decodari nu e rambursata! ATENTIE: Returnarea banilor nu este valabila daca codul IMEI, reteaua sau tara transmisa a fost gresita sau daca telefonul este deja deblocat. OBSERVATIE: Timpul de rezolvare nu este este in functie de mine, ci de operatorul in care e blocat telefonul. Timpul real poate fi mai mic sau mai mare decat cel care vi-l spun. Decodarea oficiala prin imei nu este un serviciu pentru cei grabiti. Nu pot controla timpul de decodare. iPhone (toate modelele) - Verificare Retea - 1-12/h raspuns - 5 lei/1euro (orange/paypal) iPhone (toate modelele) - Verificare Retea Neactivate - 1-24h raspuns - 5 lei/1euro (orange/paypal) iPhone (toate modelele) - Verificare Blacklist - 10min-24h raspuns - 20/4euro (orange/paypal) iPhone (toate modelele) - Verificare Status SIM-LOCK - 1-24h raspuns - 5 lei/1euro (orange/paypal) Voi face o lista cu toate tarile si operatorii pe care ii pot debloca.
  23. Mersi, bbsak nu il vede...am customizat orice cacat cu bbhtool si nimic Ce mama masii sa-i mai fac cacatului asta?
×
×
  • Create New...