Jump to content

TheTime

Active Members
  • Posts

    1576
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    24

Everything posted by TheTime

  1. Nu-l am construit inca, ideea mi-a venit citind postul, dar stiu sa-l fac. Lasa-mi ceva timp (una, doua zile) sa-i dau o forma, sa vad daca vor exista cazuri in care sa nu intre in Inbox, cam cate mailuri poate trimite pe ora. Te anunt.
  2. Salut. Iti pot face eu un astfel de program, folosind tehnologie IBM, dar te costa... Esti dispus sa bagi mana in buzunar?
  3. Daca i se aprinde fundul in timp ce e in trafic? Nu crezi ca e cam periculos pentru circulatie? Prima farsa mi s-a parut geniala!
  4. Pentru...? Ofera ceva mi multe detalii (scop, nivelul cunostintelor, remuneratie :> ), te rog.
  5. Vorbind de abecedar... poate va foloseste: link.
  6. mersi! chiar cautam asa ceva!
  7. Incalzire globala? De cand cu criza asta nu se mai aude nimic de incalzirea globala Se pare ca e adevarat: cel mai bun mod de a scapa de o problema e sa dai de alta mai mare.
  8. Html-limbaj de programare? Poate ca vorbesti html cand vrei sa-ti faci o programare la dentist, dar... cam atat poti sa "programezi" cu el. Chiar si numele lui spune: limbaj de marcare, nu de programare. Dar este in regula, ai timp sa inveti. Poate o sa inveti si sa scii...
  9. TheTime

    Se merita ?

    Sa-ti bati capul cu siteurile doar ca afacere nu se merita. Cu mai putina munca poti face bani mai multi din alte domenii ale programarii. (sau poti sa faci altora siteuri, desi nu stiu cat de cautat ai fi...) Oricum, trebuie sa-ti mai si placa.
  10. TheTime

    Cati ani ai?

    73 peste ceva timp, momentan doar 20
  11. Multumesc baieti, chiar utile sfaturile Am sa incerc sa le pun in aplicare.. Daca mai aveti, sunt binevenite
  12. Salut baieti. Daca aveti timp, v-as ruga sa aruncati un ochi pe site-ul meu si sa ma ajutati cu cateva impresii si idei. Link: nu mai e Nu postez aici pentru faima si reclama (daca observati, nici nu mi-am pus backlink), as vrea doar cateva sugestii legate de design si seo. Multumesc!
  13. Multumesc!
  14. Link-ul de download nu mai e bun. Un reupload, va rog?
×
×
  • Create New...