Jump to content
Chessmaster91

Programator

Recommended Posts

Buna ziua,

Caut un programator care sa imi explice niste notiuni de baza in programare / cu care sa vorbesc despre anumite aspecte ale calculatoarelor.

Va multumesc.

Buna ziua,

Caut milionar care sa-mi aduc contul din banca de la 200€ la 1.000.000€, eu nefiind nevoit sa fac nimic, doar sa stau cu stromelegu in sus si sa-l pistonez cu intrebari.

Ce ceri tu e acelasi lucru cu ce cer eu. Serios.

Bafta!

PS: Pune mana pe carte/google/etc. si revino cand ai o intrebare punctuala, pana atunci nu esti cu nimic mai bun decat orice copil de 14 ani care cere tutoriale de hacking. Daca vrei sa programezi trebuie sa ai tu o anumita curiozitate si sa cauti sa ti-o satisfaci singur, nu sa astepti sa te faca cineva curios.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Caut un programator care sa imi explice niste notiuni de baza in programare / cu care sa vorbesc despre anumite aspecte ale calculatoarelor.

Va multumesc.

Mare pierdere de timp cu tine, daca erai interesat de programare beleai ochii pe google dar eu cred ca belesti pula pe brazzers.

https://www.google.ro/search?q=notiuni+bazice+de+programare&oq=notiuni+bazice+de+programare&gs_l=serp.3...2184.8944.0.9071.28.27.0.1.1.0.132.2681.9j16.25.0....0...1c.1.64.serp..12.16.1642.SicwTAhybDU

Link to comment
Share on other sites

notiuni bazice ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...