Jump to content
hoax

[Cerere]cumpar baza de date finante

Recommended Posts

Dupa cum spune titlul cumpar baza de date orice este legat de domeniul credite personale, imprumuturi...etc

Ofer intre 180 - 700$ si anume 180$ ofer pe 8000 email-uri verificate, escrow sau cum doriti.

Plata BTC, Banca, Posta Romana...etc fara PayPal ca sunt mui8sti

Nota*: fara banci, sau alte detalii ilegale ms ! afiliati doar birou de credit, ziarul financiar..etc

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune titlul cumpar baza de date orice este legat de domeniul credite personale, imprumuturi...etc

Ofer intre 180 - 700$ si anume 180$ ofer pe 8000 email-uri verificate, escrow sau cum doriti.

Plata BTC, Banca, Posta Romana...etc fara PayPal ca sunt mui8sti

Nota*: fara banci, sau alte detalii ilegale ms ! afiliati doar birou de credit, ziarul financiar..etc

Salut am baza de date si acces la Biroul de Credit pentru domeniul finante . Pretul este de 1000 euro pentru acces ( acces pana la 1 februarie 2016 modificare, editare , salvare ) .

Mai am acces la baza de date Olx , am gasit un domp undeva la rusi si se confirma a fi real . Oricum poti verifica .

Pentru tine iti trimit cateva monstre gratuit sa nu crezi ca e teapa .

Plata se face prin BTC , 500 inainte escrow sau direct , restul dupa livrarea a jumate din cantitate .

Vand o singura data ca , clientul sa aiba exclusivitate asupra produsului, si asa pretul este forte mic, la 25% din valoare.

Cine este interesat sa lase detaliire de contact pe PM . De preferinta fara prostii rusesti cu extensia .ru , s-a inventat Tor Messenger ...

Mai vand si o baza de date cu clienti de la farmacii si clinici apx 200K noua si verificata pe 2015 .

PM pentru detalii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...