Jump to content
wikedx

Sfaturi Pagina Facebook

Recommended Posts

Salut de curand m-am hotarat sa imi fac o pagina de facebook si fac cam 100-300 de likeuri pe zi,cred ca pot ajunge si la 1000 pe zi daca ma pun calumea pe treaba.

Dar eu sunt mai lenes si m-am gandit sa investesc.Nasol este ca am mai cumparat 500 de likeuri reale de proba si nu m-au ajutat deloc,membrii respectivi nu au fost activi decat in prima zi.

Ma gandeam sa cumpar cam 10.000 de likeuri de la o persoana serioasa.

Voi ce imi recomandati?Imi puteti spune niste idei?

Edit:Am uitat sa precizez ca de pe seoclerk am cumparat likeurile

Pagina: https://www.facebook.com/bestofhotgirls1/

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gogusan said:

iti sugerez sa-ti bagi mintile in cap si sa inveti un limbaj de programare sau sa aprofundezi unul existent...

Ma ocup si cu programare, dar acum am zis sa ma ocup de pagina de facebook fiindca am nevoie pentru un plan pe care vreau sa il pun la bataie.

Mersi pentru sfat, dar poti sa ma crezi sau nu, se castiga o gramada din bani si din altceva infara de programare.

"Mintile in cap" nu le-am avut niciodata.

Edit:Va rog frumos sa ramaneti strict la subiectul topicului si sa imi dati sfaturi in legatura cu subiectul.

Edit:Si trebuie sa recunosc sa imi place sa ma ocup si de marketing pe facebook si de programare.Vreau sa aprofundez in amandoua.In limita timpului disponibil(facultatea vietii).

 

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

Stai putin....ori sunt eu beat ori...

 

Pentru ce ai cumparat like-uri ? Le-ai cumparat targetate pe nisa care iti trebuie sau?

 

Fratie daca vrei sa ai activitate pe pagina, lumea sa ramana sa fac shareuri etc trebuie sa ai populatie targetata...

 

E ca si cum a-si puneo pe bunica sa imi de-a like la pagina mea despre rachete....e clar pe ea nu o intereseaza...a dat like ca ii sunt nepot...asa ai facut si tu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, albertynos said:

Stai putin....ori sunt eu beat ori...

 

Pentru ce ai cumparat like-uri ? Le-ai cumparat targetate pe nisa care iti trebuie sau?

 

Fratie daca vrei sa ai activitate pe pagina, lumea sa ramana sa fac shareuri etc trebuie sa ai populatie targetata...

 

E ca si cum a-si puneo pe bunica sa imi de-a like la pagina mea despre rachete....e clar pe ea nu o intereseaza...a dat like ca ii sunt nepot...asa ai facut si tu.

 

 

Daca imi recomanzi tu de undeva de unde sa cumpar likeurile pentru nisa mea o sa fiu cel mai fericit.

Nu am gasit pentru o nisa respectiva likeurile...

De asta si am facut topicul la sectiunea de incepatori pentru a primi sfaturi in legatura cu subiectul.

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, sandu69 said:

Iti faci un cont fake cu o fata sexy, dai add la cativa arabii eventual mai postezi in grupuri pe tema asta si astepti o sa ai cel putin 500 cereri pe zi. Ca sa le accepti pe toate te folosesti de aceasta extensie Facebook social media kit apoi transformi contul in pagina.

Mda bun asa,astept sa ajung la 5000 de likeuri la asta si dupa incep sa imi fac conturi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...