Jump to content
Che

Niste sugestii

Recommended Posts

Am mai multe de zis si nu am stiut cum sa denumesc topicul, asa ca, fiind mai multe, am zis ca e mai bine "Niste sugestii".

 

1. Sa inteleg ca acuma de la "More"->"Unread content" iti arata postarile noi, nu-i asa ? Adica e acelasi lucru cu "New posts" care era inainte, nu ?

2. Din cate observ, la "Unread content" nu exista butonul de "Mark all as read !". Nu ati putea sa implementati acest buton, va rog, ca e cam aiurea sa tot te izbesti de fiecare data de ceea ce era vechi ca fiind "new content" ?

3. Nu puteti sa puneti cu paginatie, cum era inainte, si nu cu "Load more" ? Sau Load more sa fie pentru formatul mobil dar pentru formatul desktop sa ai cu pagini ca sa poti vedea cate pagini mai ai de filuit ca sa stii cat "poposesti" citind noutatile si daca ai timp sau nu ca poate trebuie sa pleci undeva sau ceva si nu ai de unde sti cat mai urmeaza sa vezi.

4. Vad ca ati pus sa poti schimba culoarea de backgroundla forum. Nu puteti sa puneti sa putem schimba si culoarea de background a forumului in intregime ca spre exemplu alegi ca background sa fie acel bleu mat dar forumul tot gri ramane si s apoti schimba si acel gri.

5. Cred ca e ceva in neregula cu numarul de mesaje primite ca PM ca eu cand am intrat imi arata ca am primit 70 de PM si cand intru nu era decat un mic spam.

 

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...