Jump to content
manager2

Un mic programel

Recommended Posts

Just now, redcoder said:

Abecedar se numeste, tu nu stii sa expui problema dar vrei rezolvare?

Te-ai gandit sa faci si tu un +1 ?

P.S: Daca nu ai inteles la ce ma refer nu mai da reply aiurea ca pari prea "idiot"

Edited by manager2
Link to comment
Share on other sites

Just now, redcoder said:

Vrei sa-ti arat in cateva minute ca esti paralel? Programel? Diminutive? Ce-l face programel ? Marimea? Deci un fisier de 1kb e un programel, unu de 1 mb e un program, am inteles. Ce inseamna src? Presupun ca sursa, in ce e scrisa sursa? Crezi ca poti sa criptezi un fisier .php cu un binder de .exe? Crezi ca stau in posturi? Am varsta ta vechime in aceasta comunitate, atac fraierii ce nu stiu sa puna o intrebare si sa expuna o problema, dintre noi doi nu stiu cine-i idiotul, dar eu sigur nu: eu stiu sa imi expun problemele si ofer toate detaliile, nu o ard ca un copil razgaiat, sunt foarte sigur ca nimeni nu a inteles ce vrei: ce joc? ce sursa? ce criptezi? fata de cine? crezi tu ca o sa mai functioneze jocul dupa criptare? Continuu?

 

Se vede deja dupa limbajul tau cat de "idiot poti fi". Crezi ca-mi pasa mie de vechimea ta pe aceasta comunitate? Nu te mai baga in seama ca un handicapat ca nu am nevoie ce jignirile tale de "copil avortat" . Asa ca iesi draq si cauta-ti de treaba.

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...