Jump to content
BogdanWDK

Va rog sa ma ajute careva!!

Recommended Posts

as dori daca se poate sa se faca un program pentru a afla parole la yahoo.Sper ca ma ava ajtua cineva!!ajtept raspuns!!cine jtie sa ma contacteze la id de messenger pletea66@yahoo.com!!

_____________________________________

Don't hurt my heart...hurt you dick!!! :!: :!: :arrow: Staff rest tineti-o tot ajea :D

Kenpachi le are cu programe de spart parole de yahoo mess :lol: Asteapta-l pe el :wink:

Si-a pus semnatura in mesaj :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

salutare.am o mare problema.ieri am avut de-a face cu un hacker.s-a conectat la mine si in scurtul timp cat a stat conectat pana l-am dat afara a reusit sa-mi fure toate parolele.de la diferite conturi si toate parolele de la mailuri.eu jucand foarte multe jocuri si fiind inregistrat pe foarte multe site-uri acum sunt un om mort.nu mai ma pot conecta.problema este ca a incercat sa-mi strice si calculatorul si eu nu platesc 3 ani rate undeva la 50 mil ca sa-mi fie stricat intr-o secunda.daca ma poate ajuta cineva sa-mi recuperez parolele la mailuri i-as multumi toata viata. :(

Link to comment
Share on other sites

stii ce e ala un hacker ? poate script kiddie . stii cum s-a conectat ? de zici ca l-ai dat afara :)).Si nu are cum sa strice partea hardware,numai sistemul de operare.si cine crezi ca te ajuta sa iti recuperezi parolele ?:))

da stiu cum s-a logat.mi-a bagat un sniffer sau un keylogger.am si datele lui,ip si tot ce tine de el.pai am inteles ca au mai fost ajutati foarte multi care au patit exact ca mine si ma gandeam ca poate il lasa inima pe vreun cunoscator sa sparga acele doua parole de mail.fara ele sunt mancat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...