Jump to content
AntoniaBodin

Cum sa fac fata unui site dupa bunul plac?

Recommended Posts

Nu stiu daca am scris corect titlu sau daca am ales categoria potrivita,primu cont pe forumul vostru,dar daca voi primii raspunsuri la nivelul asteptarilor mele voi continua activitatea la voi aici.(Nu o luati ca pe un santaj emotional.) Deci,sa zic asa,pe limbaju meu de "amator"(numele Antonia e al prietenei mele),am un server de Metin2 iar la pagina web vreau sa pun ceva gen "email form",intelegeti? Deci unde trebuie sa se logheze playerii,vreau ca acestia sa nu se mai logheze pe site si sa mi trimita intr-un mail ID si PW aparandu-le o eroare,dar vreau sa apara exact acea forma ca la log in.

 

Daca ma puteti ajuta cu un cod ceva "SEND" sa l pun in scriptu ala in pagina HTML. Nu prea as dorii publicarea paginei aici(nu vreau sa va arat serverul).

 

Mai pe scurt vreau atunci cand baga ID si PAROLA sa nu-i redirectioneze in cont ci sa se trimita la mine in mail.Multumesc mult si chiar cred ca ma puteti ajuta,stiu ca sunteti baieti destepti! :)

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Esti ori prost ori mincinos, sau poate chiar ambele. Zici ca ai un server de metin... pai daca e "serverul" tau, de ce nu extragi userii si parolele din db?Aici avem varianta ca esti prost, si habar nu ai ce e db-ul. Daca erai nestiutor, dar inteligent  cautai pe google ce si cum. Daca nu este  serverul tau esti mincinos.Pe de alta parte, tu nu ai nume, de trebuie sa folosesti ca nick numele prietenei? Sinteza: esti un pizdificat mincinos si prost, putin analfabet (asta rezulta din analiza gramaticala a postului tau) care habar nu are pe ce lume traieste.Lasa IT-ul, mergi si inscrie-te intr-un partid politic, lipeste niste afise, si vei ajunge deputat, vei putea fura multe, inclusiv conturi de metin. Da-te-n sloboz de tigan.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...