Jump to content
Guest Kenpachi

Pentagonul recunoaste sfarsitul lumii in 21.12.2012

Recommended Posts

ce de prosty.. shy cyne yy crede pe ey cu aberatylle astea ?

Offtopic: chiar este necesar sa folosesti "y" pe mine personal ma irita sa vad pe cineva care scrie asa, imi fac instant una din 2 impresii despre persoana respectiva:

1. nu are mai mult de 15 ani.

2. e gay.

no offence.

Ontopic: foarte putin probabil sa fie adevarat, cum a fost si cu anul 2000 si cu restu... nu ma pricep la astrologie asa ca nu o sa intru in comentarii de prisos, totusi eruptiile solare devin din ce in ce mai puternice, dar nu cred ca in 2012 la ora 3 si un sfert dimineata ma trezesc ca nu mai am nevoie de aragaz sa fac cartofi prajiti...

Link to comment
Share on other sites

ce de prosty.. shy cyne yy crede pe ey cu aberatylle astea ?

Offtopic: chiar este necesar sa folosesti "y" pe mine personal ma irita sa vad pe cineva care scrie asa, imi fac instant una din 2 impresii despre persoana respectiva:

1. nu are mai mult de 15 ani.

2. e gay.

no offence.

Ontopic: foarte putin probabil sa fie adevarat, cum a fost si cu anul 2000 si cu restu... nu ma pricep la astrologie asa ca nu o sa intru in comentarii de prisos, totusi eruptiile solare devin din ce in ce mai puternice, dar nu cred ca in 2012 la ora 3 si un sfert dimineata ma trezesc ca nu mai am nevoie de aragaz sa fac cartofi prajiti...

tyam facut eo ceva ? nu vad ce ay cu myne .. ce daca scryu asa ?

Link to comment
Share on other sites

mai nu am citit tot..dar eu stiam ca venirea unui Asteroid si anume Apophis este programata in 12 aprilie 2029 nu in 2012 ... :-? si sansele sa ne loveasca sunt de 1 la 45.000 adica FOARTE MARI :|

GRESIT , sansele sunt de 1 la 45.0000

Un copil german inebunit dupa

matematica si fizica le-a corectat calculele cea ce a

insemnat pt ei o usurare , au estimat dupa aceia

k cica sunt mai mici sansele de a lovi pamantul ,dar tot exista

Pana la urma dak God vrea sa murim tot murim ;)

OFF:

mam obyshnuit asha

baston sunt de acord cu AhEaD k ai 15 ani

m-am*;)

Link to comment
Share on other sites

Mish]
Au mai facut si o panarama de film dupa povestea asta...Doomday 2012
ma, acum daca stati sa va ganditi orice e posibil.. uite spre ex: pana si onanista de masa i-a luat lui baston PC de a invatat sa scrie .. incult dar totusi poate.. si cu mayasii plm .. chiar ramane de vazut ce o sa se intample .. totusi in epoca lor masurau si blabla mai bine decat acum cu toate aparatele care le avem.. oricum ideea este ca daca e sa fie asa sa nu va fie teama .. ii vom trimite pe bruce willis si pe tom hanks sa ne salveze. paa parampampampampaaa Pupppyyy power ..

a venyt mata de la spanya ? cred ca sau termynat capsunyle or sa saturat de supt pula la marocany

Link to comment
Share on other sites

Mish]
Au mai facut si o panarama de film dupa povestea asta...Doomday 2012
ma, acum daca stati sa va ganditi orice e posibil.. uite spre ex: pana si onanista de masa i-a luat lui baston PC de a invatat sa scrie .. incult dar totusi poate.. si cu mayasii plm .. chiar ramane de vazut ce o sa se intample .. totusi in epoca lor masurau si blabla mai bine decat acum cu toate aparatele care le avem.. oricum ideea este ca daca e sa fie asa sa nu va fie teama .. ii vom trimite pe bruce willis si pe tom hanks sa ne salveze. paa parampampampampaaa Pupppyyy power ..

a venyt mata de la spanya ? cred ca sau termynat capsunyle or sa saturat de supt pula la marocany

A deci u ai fost gay bun la magrebeani :lol::lol::lol:

Mei pustule lasa-le si mai bine taci k fac pariu k esti paralel cu

ce se intampla pe forumul asta ... Macar dracu fa k mine ...

Nu zice nimeni sa nu stii dar taci si invata ... Asa cum fac eu

Link to comment
Share on other sites

Mish]
Au mai facut si o panarama de film dupa povestea asta...Doomday 2012
ma, acum daca stati sa va ganditi orice e posibil.. uite spre ex: pana si onanista de masa i-a luat lui baston PC de a invatat sa scrie .. incult dar totusi poate.. si cu mayasii plm .. chiar ramane de vazut ce o sa se intample .. totusi in epoca lor masurau si blabla mai bine decat acum cu toate aparatele care le avem.. oricum ideea este ca daca e sa fie asa sa nu va fie teama .. ii vom trimite pe bruce willis si pe tom hanks sa ne salveze. paa parampampampampaaa Pupppyyy power ..

a venyt mata de la spanya ? cred ca sau termynat capsunyle or sa saturat de supt pula la marocany

A deci u ai fost gay bun la magrebeani :lol::lol::lol:

Mei pustule lasa-le si mai bine taci k fac pariu k esti paralel cu

ce se intampla pe forumul asta ... Macar dracu fa k mine ...

Nu zice nimeni sa nu stii dar taci si invata ... Asa cum fac eu

da ceam facut ? daca el ma ynjura ..

Link to comment
Share on other sites

off:si tu daca esti atat de prost sa te bagi singur in gura lupului..nu te uiti si tu ca toata lumea a sarit cu gura pe tine?adica toata lumea e nebuna si numai tu esti destept sau ce?

taci din gura si treci pe la sectiunea cu reguli:http://rstcenter.com/forum/regulile-forumului-cititi-cu-atentie-t4104.rst cvasca bine ochii pe acolo intai...

Link to comment
Share on other sites

OFF : ban baston..

On : Nu cred ca se va termina in 2012

1. Daca o luam religios ..nimeni nu stie cand se tremina

2. Daca o luam calculat si etc este prea devreme ca 20012 sa fie sfarsitul lumii , pamantul se degradeaza in contuare dar nici chiar asa rpd !

Link to comment
Share on other sites

ce de prosty.. shy cyne yy crede pe ey cu aberatylle astea ?

Offtopic: chiar este necesar sa folosesti "y" pe mine personal ma irita sa vad pe cineva care scrie asa, imi fac instant una din 2 impresii despre persoana respectiva:

1. nu are mai mult de 15 ani.

2. e gay.

no offence.

Ontopic: foarte putin probabil sa fie adevarat, cum a fost si cu anul 2000 si cu restu... nu ma pricep la astrologie asa ca nu o sa intru in comentarii de prisos, totusi eruptiile solare devin din ce in ce mai puternice, dar nu cred ca in 2012 la ora 3 si un sfert dimineata ma trezesc ca nu mai am nevoie de aragaz sa fac cartofi prajiti...

tyam facut eo ceva ? nu vad ce ay cu myne .. ce daca scryu asa ?

1.poate ca are 15 ani dar are internetul de 2 saptamanii.......numa aaia fac asa ceva.

2.mihai.vest a scris:

te crezi mai deoseit de scrii asa?sau normal nu stii sa scrii??

mam obyshnuit asha !!!!!- Deci esti si analfabet.

Sunt de aceasi parere cu CODEX este prea devreme.

Link to comment
Share on other sites

Am citit tot si mi se pare o mare prostie , si sunt de parere ca daca o sa fie ceva care sa distruga pamantul vom fi noi insine , deci preconizez spre autodistrugere , nu acum dar peste cativa ani cam 50-60 cand stiinta va evolua foarte mult. Se spunea ca tot armamentul atomic care este oficial detinut de 7 tari este in stare sa distruga de nu stiu cate ori pamantul oricum era un numar foarte mare .

Link to comment
Share on other sites

Salve, Kenpachi muta la "Gunoi" postul acesta ca incepe sa se dezvolte.....o sa traim si o sa vedem ce va fi....dar mintea romanului e sa faca din tantzar armasar...oricum un amarat de roman muncitor la uzina de chibrite braila nu are cum sa impiedice o miscare globala daca prin absurd ar exista.

Parerea oamenilor de stiinta este ca subiectul reprezinta o mare aberatie si ca nu vor exista forte care sa afecteze omenirea intr-un mod periculos..asta pana pe data de azi daca voi afla ceva nou voi ve-ti afla primii....

DACA NU MA CREDETI:

http://www.phys.uu.nl/~strous/AA/en/2012.html

este destul de vechi site-ul sper ca au avut dreptate.....

Link to comment
Share on other sites

Bun ca sa nu deviem aiurea de la subiect hai sa discutam civilizat si sa vorbim pe aceasta tema in mod deliberat fara a injura si a vorbi fara sens , daca tot ai deschos-o !

1. In momentul de fata pamantul e intr-o stare de descompuneere si poluarea creste , si incalzirea globala se dezvolta odata cu poluarea ! In acest ritm pamantul o termina in peste 100 - 130 de ani .

2. Se zice ca pamantul este atacat de un metorit ce urmeaza a se bate de pamant in urmatori 15-20 de ani . Dar NASA dezvolta un sistem antimetoerit .

3. Intervenirea unei forte de alta natura de tip religios ar fi sfarsitul pamantului

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...