Jump to content
Guest Kenpachi

Pentagonul recunoaste sfarsitul lumii in 21.12.2012

Recommended Posts

Apropo de religie , o anumita ramura a protestantilor sustin ca intram in a patra dimensiunea (sau ceva de genu) si ne ducem toti ........

Acu o sa ne ducem dar nu toti odata, ci pe rand :P

Pamantul va traversa bariera de fotoni a galaxiei, supercomputerele nu au putut face modelul virtual al acestei etape deoarece nu se cunosc multe date despre aceasta faza si consecintele lor, si impactul lor asupra organismelor vii, deci ramane de vazut ce o sa fie...

Opiniea mea:

O sa ne simtim ca un luminofor bombardat de un jet de fotoni pe ecranul unui vechi monitor, tub catodic....

Un lucru e clar o sa fie nopti polare....

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

avand in vedere data ar trebui sa fie

21.12.2112 si nu

21.12.2012

dar nah daca ziceau 21.12.2112 nu se mai panica nimeni ca doar de ce sa ne panicam ca nu traim pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

Nopti polare ........ atunci sa tot facem chefuri cu 200 kg de lamai care sa nu ne ajunga pana dimineata :D

Nu stim cat de adevarat e ....dar sigur o sa aflam !

Eu unul tind sa nu cred ....ramane de vazut ce va fi !

o sa stralucim mai mult dupa tonele de fotoni primiti...::))) ::)))

intr-adevar o sa avem o noua aura luminiscenta ca si luminoforii..::)):):)))

Link to comment
Share on other sites

OFF : ban baston..

cacat cu ochy ce mortyy matii te day shy tu important ?

ymportant*

OFF:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tare asta

Mei copilule ti-am dat mura in gura

Ti-am zis ca esti paralel cu ce se intampla pe aici

Ti-am zis ca mai bine taci si pui mana pe invatat

Inca o data taci si stai pe burta , uita-te pe aici ia si un program

o lectie un tutorial ceva si taci , intreaba doar dak ai ceva ce nu intelegi

, dar nu mai face atata tevatura pe aici

Dracu copil la 15 ani si nu vrea sa invete si eu am 21 si invat ca la scoala

Oricum : BAN

ON:

Nu moare nimeni nici in 2012 , poate va trece foarte aproape de

pamant dar de atins nu il va atinge , NASA zice sa se afle in treaba

(ei care ziceau ca nu vor pune lumea pe jar si nu vor creea panica)

...

Link to comment
Share on other sites

Se gaesec pe mai toate forumurile subiectul asta cu sfarsitul lumii...e o manipulare care tine de cateva secole...senzationalul da bine mai peste tot ...dar sa fim sinceri de 100 de ani incoace s-a vorbit in fiecare an de sfarsitul lumii si nimic nu s-a intamplat...ceea ce se intampla este informatizarea extrem de rapida a globului...despre NWO..cred ca stiti de ea trebe sa ne fie teama nu de sfarsitul lumii...

Link to comment
Share on other sites

am vazut un documentar recent in care se vorbea despre un "bolovan" care posibil sa loveasca Pamantul in 2012 dar...... au mai explicat ca in acel moment traiectoria "bolovanului " era pe directia pamantului dar exista vant cosmic si tot felul de furtuni care pot in orice moment sa ii schimbe directia (Asa ca pana in 2012 poate se formeaza vreo `nspemii de furtuni cosmice ) !

bolovanu vine in 2032. Is prea multe pentru un singur an. Singurul lucru care pare adevarat e doar schimbarea polilor iar pe undeva pe la stiri isi puneau problema daca va afecta grav navigatia in ziua aia. Ceva gen cum si-au pus problema la trecerea in 2000, apocalipsa ceasului de pe comp.

Da logic si fizic, daca se invarte ceva acolo din ce in ce mai lent (e vorba de nucleu ceva, nu Pamantu intreg), pana se opreste e normal sa se simta din timp ceva. Singurele "observate" sunt fazele cu "24h au devenit 16" adica simti ca nu ai timp si dat vina pe incalzirea globala. Prevad in 2012 ca deodata vei simti ca ai din ce in ce mai mult timp si ca vom face mici in decembrie.

Link to comment
Share on other sites

Inainte sfarsitul lumii era in 2000 acum in 2012 ?:)) si dupa ce trece si 2012 o sa se inventeze alta chestie cu apocalipsa ;).......o sa fie in anul 2040 :)) pe data de 30 feb ;).....cea mai mare furtuna existata vreodata :))))) si "iar" ar veni apocalipsa :))....kte povesti pe netu asta.....

Link to comment
Share on other sites

Salut all în primul rând! Sunt nou pe aici, mi-am fãcut cont sã vã zic cã aveþi link-urile stricate la trojani... Da nu mai ºtiu pe unde sunt ºi am dat de asta.

Apocalipsa din 2012 NU ESTE O APOCALIPSÃ CUM TOATÃ LUMEA ZICE. Nu o sã moarã nimeni, nu o sã luãm foc, nu o sã ne cadã o cometã în cap, nu vin dinozauri mutanþi sã ne omoare.

O sã fie doar câteva modificãri... Gen luminã fãrã umbre timp de 5 zile (cum e aurora boreala daca aþi vãzut vreodatã :D ªi... Încã niºte mici amãnunte... gen o sã putem sã ne miºcãm înainte ºi înapoi în acelaºi timp :shock:

Link to comment
Share on other sites

numai rahaturi dinastea de te fac sa nu mai stii ce sa crezi....

daca mai tineti mult postul asta o sa intreaca conquizztad0r la view

Las ca o sa se roage la Doamne-Doamne = da-ne conpuiztador killer inainte de ziua Revolutiei 2012. Sa i-o tragem o data lu Busu inainte de a zice la meteo aurora boreala pe dealurile Zgarceniului.

Apropo, solutie sigura: Petitie online :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...