Jump to content
milionarul1

Tutorial Batch(Dos)

Recommended Posts

Titlu:Tutorial Batch(Dos) cum s-a iei bataie din cauza la un forum

Inceput tutorial

Prima regula e sa fi labagiu.A doua s-a dai ban.

Sfarsit tutorial.

 

Lasa c-ati arat eu cum e sa stai legat in beci fututi morti mati care a dat ban te aflu si pun tigani sati rupa curu.Te bat cu sarma de fier peste fatza in fiecare zi pana ceri iertare te faram ca pe teasc fututi dumnezei mati de labagiu.Trimit garda iti cuprind familia daca nu m-a ajuti dc banezi fmm de sarac.T-eai pus cu dracu cand imi fac rost de masina de flood o te rogi de mine o s-a ma numesc cosmarul vieti tale

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, milionarul1 said:

Titlu:Tutorial Batch(Dos) cum s-a iei bataie din cauza la un forum

Inceput tutorial

Prima regula e sa fi labagiu.A doua s-a dai ban.

Sfarsit tutorial.

 

Lasa c-ati arat eu cum e sa stai legat in beci fututi morti mati care a dat ban te aflu si pun tigani sati rupa curu.Te bat cu sarma de fier peste fatza in fiecare zi pana ceri iertare te faram ca pe teasc fututi dumnezei mati de labagiu.Trimit garda iti cuprind familia daca nu m-a ajuti dc banezi fmm de sarac.T-eai pus cu dracu cand imi fac rost de masina de flood o te rogi de mine o s-a ma numesc cosmarul vieti tale

 

 

 
 
 

 

Iauzi, pula mea. Da care esti ma viteazule?

Eu ti-am dat ban. Sa-i spui lu ma-ta aia sa nu isi mai schimbe rujurile ca mi-a facut curcubeu pe pula.

Si da, moarte tiganilor de pe toata planeta asta. Mi-o sugeti, carbunilor. Si voi si nevestele voastre cu par pe picioare.

Cand intrii aici, respecta regulile, ca-ti iau crucea lu coana ma-ta pe pula si imi fac schiuri din ea.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...