Jump to content
Sign in to follow this  
Nytro

Ce telefon v-ati dori?

Ce telefon v-ati dori?  

72 members have voted

1. 1. Ce telefon v-ati dori?

Recommended Posts

Din review-uri, pot spune că google pixel 2 m-a impresionat oarecum. Probabil nu se compară cu iphone x la viteză, dar per total, pentru că sunt fan google/android, pixel 2 pare foarte promițător. Un lucru dubios la iphone x este acea parte neagră de sus, cea cu senzori (nu știu cum s-o numesc).

Din cei care ati votat iPhone X.. de curiozitate, il foloseste cineva? Ati facut ceva probe cu facial recognition? Scurt review dupa ceva saptamani/luni de folosinta?

OFF: macar setati mutra sa fie cea cand ejaculati.. in caz ca vi-l fura cineva sa trebuiasca sa va faca si o laba..

• Upvote 1

1 hour ago, QuoVadis said:

Din cei care ati votat iPhone X.. de curiozitate, il foloseste cineva? Ati facut ceva probe cu facial recognition? Scurt review dupa ceva saptamani/luni de folosinta?

OFF: macar setati mutra sa fie cea cand ejaculati.. in caz ca vi-l fura cineva sa trebuiasca sa va faca si o laba..

Deși nu pare sa difere chiar asa mult de modele anterioare de iPhone, X-ul e totuși mult mai fain și chiar e cel mai reușit iphone. Display-ul cat telefonul în sine (fără bara sus jos) e genial 

Legat de facial recognition deși aveam dubii și ma gândeam  ca o sa fie huge fail și ca e nasol ca au scos fingerprint scanner... M-am înșelat. Merge neașteptat de bine și e mult mai util decât fingerprint 

TLDR eram și eu fan Samsung într-un timp și suferințe cum ca "iphone e prea restrictiv, Samsung Android open source fac ce vreau cu el ". Mi-au trecut.

Edited by Shocker