Jump to content
Kay97

Vand Euro Paypal pentru BTC/BT BCR/RAIFFEISEN

Recommended Posts

23 hours ago, ManutaDeAur said:

De ce nu iti pui cardul tau si dai withdraw?

De ce te bagi ca musca-n lapte? Topicul asta a fost aprobat de catre un Moderator, din cate vad tu nu ai functia respectiva ca sa ceri explicatii.

 

Dar, ca sa poti dormi linistit noaptea, iti voi raspunde. Contul de Paypal este facut pe numele meu, cu numarul meu de telefon, doar ca eu am cardurile din afara tarii (Tot pe numele meu, UE) si nu vreau sa leg vreun card romanesc de PayPal.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

si percepi si comision? de parca ne faci un bine ca ne dai paypal pe bitcoin sau transfer bancar.

ar trebui sa ceri mai putin avand in vedere ca te scapam de banii din paypal pe care nu vrei sa le dai withdraw din diverse motive

 

 

LE : incearca sa dormi mai mult de 4 ore pe noapte

Edited by devilox
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, devilox said:

si percepi si comision? de parca ne faci un bine ca ne dai paypal pe bitcoin sau transfer bancar.

ar trebui sa ceri mai putin avand in vedere ca te scapam de banii din paypal pe care nu vrei sa le dai withdraw din diverse motive

 

 

LE : incearca sa dormi mai mult de 4 ore pe noapte

Mai bine dadeai o laba trista in astea doua minute pe care le-ai folosit pentru a scrie reply-ul, macar aveai sanse sa fii satisfacut. 

Edited by Kay97
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...