Jump to content
montrey

[Caterinca bah]-Intra aci :))- discutie pe mess ff tare

Recommended Posts

Cum indrazniti sa criticati tot team-ul "Elite Squad", dupa o singura oaie neagra?

Acel "individ" nu represinta "Elite Squad",dupa cum am vazut,se foloseste abusiv de "Elite Squad" pentru intentiile lui propri.

Si nu cred ca un user care are experienta ar cobora la un nivel asa de jalnic incat sa fure un ID random,sa se laude cu el,si apoi sa faca rau la persoana respectiva doar pentru distractia lui.

LE2:uitti ce script au baieti http://www.youtube.com/watch?v=L_aXZXCNXgM

Aici vad un menbru care isi face treaba lui,poate nu are experienta,dar are vointa de a share-ui cea ce stie cu alti.

Sunt sigur ca team-ul "Elite Squad" au menbri cu experienta mare,care stiu ce fac,nu trebuie sa credem ca toti sunt ca "individul" prezentat.

si mai sunt o gramadaa.. si cred ca montrei ala e tocitox. esti mai tare ca kevin mitnick.

ce inseamna tocitox ca nu prea le am cu termeni cu care va bateti joc de alti

asta asa e dar linku lam pus asa ca el zice ca e tare ca inchide rst ca imi strica calcu si am pus aia sa vada lumea cee squad team sry poate mam cam grabit

Link to comment
Share on other sites

apropo im iplace cum ati denumit topicu oricine ar fi si la toti cei care spun ca eu sunt nush cum chear nu sunt daca mati cunoaste ati sti ca nu sunt genul de copil care se fol de chesti facute de alti cum mio zis si mish labar de dc sau tocitox am intrat pe acest forum pt ca is pasionat de calculator da nai cu cine din cate vad desi discutia asta e la of topic cineva so bagat in seama sami zica hacker de dc si prost desi din ce am postat eu nu mentionez nimic de asa ceva !!eh asta e noi ne certam la vrajeala topicu va fi inchis si toata lumea uita da pana atunci sa ne batem joc unu de alti macar

Link to comment
Share on other sites

apropo im iplace cum ati denumit topicu oricine ar fi si la toti cei care spun ca eu sunt nush cum chear nu sunt daca mati cunoaste ati sti ca nu sunt genul de copil care se fol de chesti facute de alti cum mio zis si mish labar de dc sau tocitox am intrat pe acest forum pt ca is pasionat de calculator da nai cu cine din cate vad desi discutia asta e la of topic cineva so bagat in seama sami zica hacker de dc si prost desi din ce am postat eu nu mentionez nimic de asa ceva !!eh asta e noi ne certam la vrajeala topicu va fi inchis si toata lumea uita da pana atunci sa ne batem joc unu de alti macar

Am o intrebare pentru tine : Cat de greu e sa scrii corect ???

Nu prea inteleg nimic din ce scrii , foloseste cu incredere "-" si "," ca sa intelegem si noi !

Stai calm, pe aici, ?n general, e o lips? acut? cultur?, deci automat ?i de oameni cul?i. Except?ndu-i pe cei care totu?i ?tiu s? scrie.

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare pentru tine : Cat de greu e sa scrii corect ???

Nu prea inteleg nimic din ce scrii , foloseste cu incredere "-" si "," ca sa intelegem si noi !

Stai calm, pe aici, ?n general, e o lips? acut? cultur?, deci automat ?i de oameni cul?i. Except?ndu-i pe cei care totu?i ?tiu s? scrie.

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare pentru tine : Cat de greu e sa scrii corect ???

Nu prea inteleg nimic din ce scrii , foloseste cu incredere "-" si "," ca sa intelegem si noi !

Stai calm, pe aici, ?n general, e o lips? acut? cultur?, deci automat ?i de oameni cul?i. Except?ndu-i pe cei care totu?i ?tiu s? scrie.

pun pariu daca facem un recensamant atunci vreo 80% din useri au sub 15 ani ...

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare pentru tine : Cat de greu e sa scrii corect ???

Nu prea inteleg nimic din ce scrii , foloseste cu incredere "-" si "," ca sa intelegem si noi !

Stai calm, pe aici, ?n general, e o lips? acut? cultur?, deci automat ?i de oameni cul?i. Except?ndu-i pe cei care totu?i ?tiu s? scrie.

pun pariu daca facem un recensamant atunci vreo 80% din useri au sub 15 ani ...

nu e vorba de varsta , parca regulile de baza ale limbii romane le inveti pana in clasa a 5-a !

dar cine vrea sa hacuiasca yahoo-ul ?? care vin si pun mesaje de genul : "dati si mie plsplspls un spargator de parole pt yahoo" sau "hai care ma ajuta sa ii sparg hi5-ul, dau un suc"

analfabetii care raman analfabeti si dupa facultate... ca sa nu zic de 15 ani...aia era doar un exemplu de limita de varsta ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

terminati cu quoteinquote`urile astea ca ma dor ochii ... cu privire la elitte pula'n cur team ... o sa merite atentia noastra cand or sa aibe si ei macar un host cumparat.

Link to comment
Share on other sites

fratilor ma pis pe voi mereti in pl am scris ceva la care singuru raspuns o fost cat de greu e sa scri romana sa ma sugeti toti de coiele atarnandumi si referitor la lb romana ce sa zic ma grabesc sa scriu nu stau 10 minute sa scriu doar ca mai tarziu sa numi zica mie unu ca ioi ce ungureste ai scris

de kempa... si de nemessis nu zic nimic doar de ceilalti ca nam chef de ban din cauza de la un subiect care o scapat de sub control

urmatorul raspuns va fi clar si acelasi "invata sa scri romana" "mata nu te da la scoala" :| aste le ziceti asa ca nu stiti ce sa ziceti altceva

si inchideti va rog topicu el lam deschis macar am voie sa cer acest lucru :)

romani prosti cu reply de copi intelectuali parca vad ca multi dintre voi tata ziua jucati cs si wow si veniti va chinuiti sa scrieti corect si ziceti de alti dupa

Link to comment
Share on other sites

fratilor ma pis pe voi mereti in pl am scris ceva la care singuru raspuns o fost cat de greu e sa scri romana sa ma sugeti toti de coiele atarnandumi si referitor la lb romana ce sa zic ma grabesc sa scriu nu stau 10 minute sa scriu doar ca mai tarziu sa numi zica mie unu ca ioi ce ungureste ai scris

de kempa... si de nemessis nu zic nimic doar de ceilalti ca nam chef de ban din cauza de la un subiect care o scapat de sub control

urmatorul raspuns va fi clar si acelasi "invata sa scri romana" "mata nu te da la scoala" :| aste le ziceti asa ca nu stiti ce sa ziceti altceva

si inchideti va rog topicu el lam deschis macar am voie sa cer acest lucru :)

romani prosti cu reply de copi intelectuali parca vad ca multi dintre voi tata ziua jucati cs si wow si veniti va chinuiti sa scrieti corect si ziceti de alti dupa

holy shit scuze de duble post am dat din greseala quote in loc de edit

Link to comment
Share on other sites

Un singur cuvant am pentru cei ce copiaza conversatii "interesante", "haioase" si "distractive": sunteti penibili

Arata-mi si mie un individ care da importanta conversatiilor de pe Y!M, tip: i-am spart parola, mi-am batut joc de el.

Elias se pare ca o hibernat, ascuns in barlog.

-Gonzalez

Link to comment
Share on other sites

is chear eu montrey dar prima data nam vb de acasa probabil deaia ai zis ca difera ipurile nu esti asa sugaci mai cand mo facut aia in taite felurile nai zis nimic cand mam enervat eu si leam zis si eu repede teai bagat macar nemessis nu so bagat oare tu ai prieteni sau numa pe mish si pe dld :| vam pupat nu mai raspund in topicu asta si cred ca deloc "Contul tau a fost banat"

Link to comment
Share on other sites

Sunt chear eu Montrey,dar prima data nu am vorbit de acasa probabil din cauza asta ai zis ca nu sunt Montrey pentru ca difera ip-urile de pe care am vorbit.Esti asa de sugaci tu ai prieteni in afara de Mish si DLD...Cand m-o facut ei in toate felurile nu ai zis nimic dar cand am inceput sa ma enervez si sai fac si eu in toate felurile repede te-ai bagat.Este destul de romaneste?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...