Jump to content
Rebell

am observat :O

Recommended Posts

;$file \n"; } } closedir($handle); return $result; } echo ' Bun venit' . $_session["username"] . ' !';

Fatal error: Call to undefined function adminAuth() in index.php line 78

Username: Parola:

.

..

adauga_admin.php

adauga_news.php

editeaza_useri.php

ban_useri.php

File_Manager.php

creaza_fisier.php

adauga_puncte.php

schimba_parola.php

creaza_backup.php

creaza_fisier_de_backup.php

FISIERE:

rstzone.8-27-29.tar.gz

rstforum_backup.sql

config.php.bak

si daca bag un user si parola si dau login apare asa:

The page cannot be displayed - adicã nu existã! S-a furat a dracu' paginã!

Pagina pe care o cauþi matale nu-i aicilea. Au ºterpelit-o muþufanii dracu'! Cu saitu' nu-i nici o problemã. E OK, merge, ?þi spun io... am ?ncercat mai devreme. Poate sã ai matale probleme cu browseru'? Auzi, chiar... internet ai?

Io zic sã ?ncerci matale aºa:

* Sã iei administratoru' de sistem de guler ºi sã-i dai vreo douã perechi de pãlmi.

* Sã te holbezi de-a-mboulea la monitor, poate-poate o sã se-nt?mple ceva... Da' sã ºtii cã noi nu garantãm!

* Bagã un ochi pe la Internet Options, sau pe la Internet Connection Settings. Butoneºte ceva p-acolo, fã-te cã te pricepi ºi dupã ce dai totu' peste cap cheamã servisu'. O sã te-njure ãla, da' dacã te-a m?ncat ?n cur sã faci setãri de capu' tãu, acuma trage ponoasele. Bagã la cap ºi altãdatã sã nu te mai dai mare cu chestii pe care nu le ºtii!

* Dacã ai ?ncercat astea de mai sus, cheamã tipu' ãla care se dã mare ca e Network Administrator ºi dã-i p?nã cade. Dã-l dracu... o sã urle, da' barem putea sã facã ºi el ceva p?nã acum sã meargã junghiu' ãsta de reþea. Mai ales cã altceva dec?t sã-þi tot spunã sã apeºi butonu' Refresh tot nu se pricepe... Cum or lua unii posturile astea plãtite bine, dom'le? De-aia am fãcut noi revoluþie? Ca sã se angajeze pe pile?

* Unele saituri cer conexiune securizatã pe 128 de biþi (ce-o fi aia?!?) Mi-a zis un prieten cã dacã se ?nt?mplã aºa, trebuie sã apãs pe About Internet Explorer ?ntr-un meniu (da' care nu mi-l mai amintesc) ºi sã chem pe cineva sã-mi traducã.

* Mai e niºte faze p-aicilea tot cu saiturile securizate, da' dacã nu eºti hecãr nici nu te g?ndi sã-ncerci... Nu cã n-ar merge, da' de ce at?ta chin c?tã vreme... ie'te... ce chestie... mi-am pierdut ideea... ?n orice caz, era vorba despre SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0 ºi alte cretinitãþi de-astea. Dacã vrei sã laºi windowsu' sã-þi descopere setãrile astea apasã Detect Network Settings.

* ?ncã ceva... poate n-ai scris saitu' cum trebe. Ia bagã ochiu la Address ºi chiorãºte-te cã poate n-ai scris aia bine. Vezi ºi tu p-acolo cã din c?te mi-a spus un prieten unele pagini sunt cu www in faþã ºi altele nu.

* Dacã tot nu merge, apasã butonu' Back sau ?ncearcã altã paginã cã e clar ca asta nu merge. Hai baftã!

Cannot find server or DNS Error

Internet Explorer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...