Jump to content
ciubyever

Bitdefender 9

Recommended Posts

LINK: http://bitdefender-free-edition.ro.malavida.com/mvdwn/ro/326

Bitdefender 10 ofera protectie proactiva complexa pentru calculatorul tau, fara a reduce viteza acestuia. Solutia include antivirus, antispyware, antispam, firewall oferind protectie eficienta impotriva atacurilor informatice si a altor amenintari de pe Internet. Functia de backup te ajuta sa iti pastrezi documentele si datele importante in siguranta.

Descarca, partajeaza si deschide in siguranta fisierele primite de la prieteni, rude, colegi si chiar de la persoane necunoscute

* Scaneaza in timp real intregul flux web, e-mail si de mesagerie instant si blocheaza virusii si programele spion

* Iti protejeaza proactiv calculatorul impotriva celor mai noi virusi

Protejeaza-ti identitatea! Cumpara online, deruleaza operatiuni bancare, asculta muzica si vezi filme in siguranta si fara „priviri indiscrete”.

* Blocheaza tentativele de furt de date confidentiale (phishing)

* Previne transmiterea neautorizata de informatii personale prin e-mail, web sau prin mesageria instant

Protejeaza-ti fisierele si conversatiile folosind instrumente de criptare si backup

* NouCriptare mesagerie instant

* NouIn seiful pentru fisiere iti poti pastra in siguranta informatiile personale sau fisierele confidentiale

* Creeaza copii de rezerva ale fisierelor tale pentru situatii neprevazute

Conecteaza-te in siguranta la orice retea acasa, la birou sau oriunde te afli

* Adapteaza automat setarile de protectie firewall la locatia in care te afli

* Optiunea de monitorizare Wi-Fi ajuta la prevenirea accesului neautorizat la reteaua ta Wi-Fi

Protejeaza calculatoarele familiei tale

* Blocheaza accesul la site-uri web si la mesajele e-mail cu continut inadecvat

* Programezi si limitezi accesul copiilor la Internet si la aplicatii

Te joci cu viteza si fara batai de cap

* Reduce nivelul de solicitare a sistemului si nu cere interventia utilizatorului in timpul jocurilor

Caracteristici si beneficii

top

Optimizezi performanta calculatorului tau

* Folseste putine resurse ale sistemului

* NouModul laptop - nu este afectata autonomia de lucru cand laptopul functioneaza pe baterie

* Inlatura copiile inutile ale fisierelor si optimizeaza Windows Registry

* ?terge definitiv fisierele nedorite si „urmele” acestora

Ai controlul retelei tale

* NouAdministreaza securitatea intregii tale retele personale

* Remedierea problemelor cu un singur clic, de pe pagina de garda

* Stabileste automat cele mai bune masuri de protectie

Probleme de securitate? Cere sprijinul profesionistilor!

* Suport tehnic gratuit pe intreaga perioada de valabilitate a licentei

Cerinte de sistem

top

Windows XP cu Service Pack 2 (32/64 bit) sau superior

* Procesor de 800 MHz sau superior

* 256 MB de memorie RAM (recomandat 512 MB)

* 300 MB de spatiu liber pe hard disc

Windows Vista (32/64 bit) si Windows Vista SP1

* Procesor de 800 MHz sau superior

* 512 MB de memorie RAM (recomandat 1 GB)

* 300 MB de spatiu liber pe hard disc

Windows Home Server

* Procesor de 800 MHz sau superior

* 512 MB de memorie RAM (recomandat 1 GB)

* 300 MB de spatiu liber pe hard disc

Internet Explorer 6.0 (sau superior)

.NET Framework 1.1 (disponibil si in kit-ul de instalare)

Soft IM compatibil (pentru criptare IM)

* Yahoo! Messenger v8

* Windows Live Messenger v8.5carca, partajeaza si deschide in siguranta fisierele primite de la prieteni, rude, colegi si chiar de la persoane necunoscute

* Scaneaza in timp real intregul flux web, e-mail si de mesagerie instant si blocheaza virusii si programele spion

* Iti protejeaza proactiv calculatorul impotriva celor mai noi virusi

Edited by ciubyever
Link to comment
Share on other sites

e ff varza antivirusu...detecteaza virusi mici...dar nu le face nimik...l-am avut in pc si il tineam dadeam scanari....dupa un timp imi merge in reluare pc :)...m-am gandit sa schimb antivirusu...am pus kaspersky am dat o scanare si nu-mi venea sa cred ce vedeam:)) 2500 de virusi=))....deci cum ziceam e VARZA!

Link to comment
Share on other sites

e ff varza antivirusu...detecteaza virusi mici...dar nu le face nimik...l-am avut in pc si il tineam dadeam scanari....dupa un timp imi merge in reluare pc :)...m-am gandit sa schimb antivirusu...am pus kaspersky am dat o scanare si nu-mi venea sa cred ce vedeam:)) 2500 de virusi=))....deci cum ziceam e VARZA!

Asta ti se intampla daca nu stii sa il folosesti.... si sa ai 2500 de virusi (nu prea cred) poate 2500 de fisiere infectate cu 2,3,4...virusi nu 2500 de virusi diferiti...........si in plus bitdefender e unul dintre cele mai bune antivirusuri la ora acuala...scaneaza conversatii pe messenger,siteuri,servere ...scaneazaa defapt tot inainte sa ajunga pe hardul tau.....si repet (trebuie sa stii sa il folosesti)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...