Jump to content
C0nfigurati0n

Yahoo ID Locker

Recommended Posts

Deci, blocheaza ip-ul pentru o perioada, da dc vi se pare asta...in softu vostru si in regulile voastre...beny pe cand facea asta voi suflati in prezervative...il mai si suflati in poponet:))

Deci eu va dau un id si o parola la el...asa sa o stiti daca voi il blocati cu faze din astea, iar eu dupa ce o sa ma loghez pe mail *vad ca nu merge* si introduc CAPTCHA si iarasi nu merge va trimit 100 $ cash la fiecare*. Am retestat faza cu 15 min max sa scriu acest post...lache. Am facut testul pe yahoo japan, si pe .co.au si merge 100% deci, nu cred ca softul tau de prezentare merge prea bine. Acum trebuie sa recunosc daca blocheaza si alte ip-uri, nu am cum sa le reactivez in versiunile mai vechi de messenger 7*, pidgin sau alte servicii web.

Daca vreti sa faceti cv macar faceti un spammer cu adresa de mail sa il inchida cu totul, tu centrezi tu dai cu capu... nu inteleg de ce faceti tot felu de softuri anapoda pana la urma cu 2-3 smtp-uri, cateva proxy si niste "victime" sigur scapi definitiv sau macar partial de un id mai ales daca iti pui capusoru la contributie...

Stridii multe aici pe forum, le prinzi cu plasa la faze gen "cum sa spargi parola de yahoo, si metin2, hack" respectiv topicul in cauza.

Off: Cat despre tine beny...acelasi ai ramas cu soseta despre care vorbeai in cap, o idee, o savarina ceva nu ai oferi, mai ai si fani pe de alta parte, desi nu le tin partea indivizilor de gen, pe tine nu am cum sa te ignor vreodata. Presimt ca o sa dai de mine pe chat, ochiu tau de vultur sigur o sa ma vada logandu-ma(nu am cum sa nu te gasesc vreodata :X ), sa mai spamezi cu CAPS ON, un PIC vorbe de mama. :))

//Concluzia: ar fi sa nu va mai bateti capu cu chestii de genu, poate ca mergeau odata, poate ca si acum merg, iar totul pentru mine a fost o iluuuuuzie.

//Scuze celorlalti, nu am vrut sa sune ciudat, dar decat sa mii vad pe unii de gen cautand pe google cate o zi, doar pentru ca cineva a facut un soft, care lui i-a mers "cum sa blochez id-uri de mess" la care google probabil o sa-l trimita aici, de unde a plecat, eu zic ca merita sa le zici care si cum ar fi treaba, poate mai luati naibii si vreun virus de la magnificul creator al acestui program miraculos de blocat id-uri de messenger.

Eu zic sa o lasati balta.

Iar pentru tine, eu zic sa te apuci de alta meserie, nu va merge niciodata, iar daca incerci sal loghezi de nspe milioane de ori pe sec...si nu iti mai merge...mai degraba fati dos, -kill sau orice altceva, ca si beny iti spun ca nu are cum sa mearga.

P.S. Astept PM cu oferte de blocare.

Cu Oameni ca voi* s-a distrus blackwidow*.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
ba jonh pune drq un link bun daca vrei !!! nici macar nu e facut de tine :P damil pe mess :) varlan_andrei96

Altul care vine sa faca scandal ca nu mai merge linkul de download. Pai pwla mea, te-ai uitat la data cand a postat ala?

Ai auzit si tu la coltul blocului ca exista Yahoo ID Lockere si RST de la h4ck3rii din Buzau, pardon, prietenii tai de bloc, si hop, ti-ai facut cont aici. Stii macar copile cu ce se mananca ID Lockerul? Nu stii, esti prea bleg sa cauti sa vezi.

Lasa-te de chestii de genul, nu impresionezi pe nimeni ca stii sa blochezi id-uri de mess. Asteapta sa se faca o vreme mai ok si iesi cu amicii tai la un fotbal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...