Jump to content
Fatal1ty

Cati useri avem cu 0 posturi?

Recommended Posts

ar trebui dat un test elementar tuturor celor care vor sa se inregistreze pe forum iara nota sa fie afisata sub nick name pe forum sau la semnatura ptr a sti cu cine stai de vorba . Iara cine pica...incearca alta data :D

p.s1 : acuma nu ca eu as lua 10 insa in felul asta nu sar mai umple forumul de intrebari stupide puse de unii.

p.s2 : as lua si eu acolo un 6-7 :D(nota de trecere)

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("DarkSpider")</div>

ar trebui dat un test elementar tuturor celor care vor sa se inregistreze pe forum iara nota sa fie afisata sub nick name pe forum sau la semnatura ptr a sti cu cine stai de vorba . Iara cine pica...incearca alta data :D

p.s1 : acuma nu ca eu as lua 10 insa in felul asta nu sar mai umple forumul de intrebari stupide puse de unii.

p.s2 : as lua si eu acolo un 6-7 :D(nota de trecere)

Si cineh sta sa faca testele ? :D tre sa fie makar 5 personea 24/24 ;)

Link to comment
Share on other sites

testul nu trebuie sa contina cine stie ce intrebari...un test ar putea cumprinde de exemplu intrebarea "vrei sa te apuci de hack ptr a afla parole de yahoo?" si daca raspunde da eu nu i-as da voie sa se inregistreze. :D

hmm... deci cei cu 0 posturi care nu au nici o tangenta cu hack-ul pot invata si daca nu se inregistreaza.

iara cu ms-ul si tx-ul se poate rezolva pe privat daca chiar vrei sa ii multumesti cuiva findaca a postat ceva folositor.

Link to comment
Share on other sites

ma sunt putini activi dar cum zicea si ghici..daca va uitati in lista la cine e online o sa vedeti multi cu 0 posturi care stau si citesc...whatever...ar fi bine sa se tina cont si de cand sunt inregistrati...ca daca unu' si-a facut cont acu 3 luni si n-a postat nimic normal ban dar unul care si-a facut cont acum 2-3 zile si nu are nici un post..dar il vezi online si probabil citeste...nu merita ban

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Kw3[R)</div>

Ln wrote: hm... aia cu 0 posturi habar nau ce inseamna exploit presupun!

problema nu e numai asta. de exemplu, as putea avea 0 posturi (nu ca am multe :P) dar sa nu am ce posta. in plus, sa postezi doar mesaje de "merci" ... samd nu e chiar cum ai fi activ. in fine, parerea mea :P

PS: nici sa iei de pe alte forumuri sa postezi aici nu e prea "corect" dar ar merge :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...