Jump to content
Guest Nemessis

Am facut burta de la stat si batatura de la mouse

Recommended Posts

Guest Nemessis

De atata timp de cand stau numai in fata pc-ului cate 18 ore pe zi am inceput sa am burta si batatura in podul palmei din cauza plimbarii mouseului pe pad. Ce solutii aveti pentru a scapa de aceste probleme?

Link to comment
Share on other sites

eu eram somalez. ideea este asta :

IESI AFARA DIN CASA!!!! =)) asa am trait si eu 7 ani :))))

m-am apucat de sala si acuma stau de 3 luni aproape de diete sa dau burta asta fututa jos.......doamne cat pot regreta acuma :((

tine dieta si fa alergari dimineata pe stomacu gol.si scapi de burta :P

si pentru bataturi ....iati o fesa :)))

Link to comment
Share on other sites

lol nemessis.. sa inteleg ca tu vrei sa slabesti fara efort..incearca o operatie sa iti faca mai mic stomacul, e 100% ca vei slabi..stiu pe cineva care a facut asa in jumate de an avea jumatatea greutatii din`ainte de operatie si nu e nici f scumpa operatia :@

Link to comment
Share on other sites

bataturi am facut si eu la mana...exista ceva creme ca s amai scapi de ele dar solutia e desyul de simpla...trebe sa mai reduci din timpul stat la calculator si sa faci un sport ceva..poate iti plaec ceva...cu niste prieteni s aiesi seara la plimbare macar..deastea...eu statema inaite cate 16-18 or epe zi in calculator dar am avut in ultima vreme probleme si ochii nu mai vad bine si ma dor daca ma uit asa in parti...acu stau doar acteva ore...6-7 atata! si e destul de greu ca tot imi vine sa stau dar incerc sa ma abtin...

Link to comment
Share on other sites

SEX MULT !!! , SALA MULTA !!!! :P mi homes :D nu mai mam prins...voi vreti sa ajnungeti campioni olimpici la aruncatu cu privirea...aoleuuuuuu :D haideti la sala:D :P:P:P trageti de fiare...ca sa nu traga ele de voi....ducetiva la oferitoarele de placere dca nu aveti gagica sa ofere :D deja incep sa fac rima...;):D ca doar rimaru e primaru :D haideti la munca baieti :D trageti de tzatze si de fiare :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

<div class='quotetop'>QUOTE("AllexCT")</div>

bataturi am facut si eu la mana...exista ceva creme ca s amai scapi de ele dar solutia e desyul de simpla...trebe sa mai reduci din timpul stat la calculator si sa faci un sport ceva..poate iti plaec ceva...cu niste prieteni s aiesi seara la plimbare macar..deastea...eu statema inaite cate 16-18 or epe zi in calculator dar am avut in ultima vreme probleme si ochii nu mai vad bine si ma dor daca ma uit asa in parti...acu stau doar acteva ore...6-7 atata! si e destul de greu ca tot imi vine sa stau dar incerc sa ma abtin...

Tu ai ceva cu mine? Imi vrei raul? Cum sa fac asa ceva? Duamne!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...