Jump to content
Guest Nemessis

Ajutati-l pe kwerln

Recommended Posts

Guest Nemessis

Deci sa inteleg ca nu esti un specimen deosebit si ca asa tute sunt toti aia din fundul Moldovei. E nevoie sa explic si cuvantul tuta? :))))

Mutati-va coaie la Bucuresti sa va mai descretiti creierele

:X bebe

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
nu ca eu as fi cult sau ceva da stiu si eu ce e aia ciunga, si cred ca moldovenii fac bucurestenii la multe

Da, moldovenii au recorduri absolute la violat babe si la numarul de persoane intrate in coma alcolica.

Link to comment
Share on other sites

Da, moldovenii au recorduri absolute la violat babe si la numarul de persoane intrate in coma alcolica.

da de ce te gandesti numai la lucrurile rele, cred ca si bucurestenii detin recordu la drogati, jafuri, etc, nu trebuie sa iei numai partea rea a lucrurilor, persoanele care le mentionezi u traiesc in mediul rural si fac asta din cauza lipsei de educatie, si a lipsei bunului simt, multi din copii din mediul rural sunt foarte destepti da mediul in care traiesc ii strica, e usor sa ii criticam cand noi nu incercam sa ii ajutam cu nimic, suntem prea ignoranti

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
da de ce te gandesti numai la lucrurile rele, cred ca si bucurestenii detin recordu la drogati, jafuri, etc, nu trebuie sa iei numai partea rea a lucrurilor, persoanele care le mentionezi u traiesc in mediul rural si fac asta din cauza lipsei de educatie, si a lipsei bunului simt, multi din copii din mediul rural sunt foarte destepti da mediul in care traiesc ii strica, e usor sa ii criticam cand noi nu incercam sa ii ajutam cu nimic, suntem prea ignoranti

benny intelegi notiunea de caterinca? :)

Link to comment
Share on other sites

black_death: ba , cum sunt bucurestenii ?

Yaxley: praf toti

black_death: ba , cum is bucurestenii ?

temporary: muisti

temporary is typing a message.

temporary: si prosti

black_death: ba , cum sunt bucurestenii

nullbyted: nuj

nullbyted: dc?

black_death: in opinia ta

black_death: cum sunt

nullbyted: nu ma int

nullbyted: romani = shit

nullbyted: romania = shit

nullbyted is typing a message.

nullbyted: norway = love

black_death: ba , cum sunt bucurestenii ?

Mihai - 007m: idioti,ipocriti si imputiti

Mihai - 007m: si nu stiu sa conduca

^^ Bucuresti sux , bucurestenii sux :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
nemessis nu m-am luat de tine

Dar dc cand intrebi pe 4 din 7 bucuresteni de unde is spune pantelimon ferentari ghencea si nu zice un simpli bucuresti ... cu ce stiri is in urma uimestema ? ca nu mi-am facut update cu stirile din romania de mult?

Nu se mai lauda nici dracu ca e dintr-un cartier anume zbengule.

Link to comment
Share on other sites

Ciunga stiam ca inseamna belciug xD , sau porcaria aia de inel de ii bagi in bot la vaca sa fie trendy

DOAMNE CE RATATI AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH , m-as pisa pe voi si v-as da foc moldovenilor!

zbengule tu esti incredibil de ratat te-ai pisat pe kw3rln , copil nascut la 18 ani )(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...