Jump to content
AnON1m

Metode de a "sparge" un id de yahoo

Recommended Posts

Doamne Astoria ai merita ban pt ca incerci sa ii pacalesi pe cei mai putin priceputi de pe forum . Nu donwloadati scam asta ca nu o sa va vina numai voua mailul si o sa mai vina si in mailul altcuiva si daca nu ma insel acel mail este cel al lui carcabot

1. Hoolihan esti un mare n00b. Mai vezi o data scriptul.

2. Chiar de asa ar fi nu vad care ar fi problema

3. Dupa cate vad esti un "post hunter". Nu ai nici un post util deci nu cred ca esti in masura sa critici uneltele altora.

Link to comment
Share on other sites

Trimis: Mar Dec 19, 2006 3:17 pm Titlul subiectului: RE: Metode de a "sparge" un id de yahoo

in concluzie ID`urile nu se sparg ci se gasesk metode de a trece de partea cu password cum ar fi cookies

Sa ii afli parola nu cred ca exista dar ... poti intra pe mailul cuiva cu acele cookies ... da

Link to comment
Share on other sites

Trimis: Mar Dec 19, 2006 3:17 pm Titlul subiectului: RE: Metode de a "sparge" un id de yahoo

in concluzie ID`urile nu se sparg ci se gasesk metode de a trece de partea cu password cum ar fi cookies

Sa ii afli parola nu cred ca exista dar ... poti intra pe mailul cuiva cu acele cookies ... da

De ce zici ca nu poti sa ii afli parola?

Poti sa folosesti o pagina scam sau un trojan sau un keylogger...

Link to comment
Share on other sites

am si yo o mica problema,din tot c am citit nu am reusit sa sparg un id,poate k nu le am,un id mai vechi al prietenei mele a fost spart,recent si-a facut alt id....dar pers kre ia spart id-ul trimite diferite massuri(d nedescris) celor pe care ia avut in lista,vechiul id este doinytza2007...dak puteti sa il spargeti v-as fi recunoscator,nu ma int. c parola puneti numai sa stiu k pers resp nu mai intra pe id ei....multumesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...