Jump to content
Guest vini4p

HellGati is back ! :))

Recommended Posts

Imi pare foarte rau stiu ca am gresit si bine ca mi-am dat seama, ca daca nu cine stie unde se ajungea.Oricum Cheater imi cer scuze si fata de tine pentru ca am copiat ce ai scris tu. Uitati o discutie dintre hellgate si mine:

HellGate (8/10/2009 4:44:14 PM): wa ajutama sa copiez de pe forumul Romanian Security Team - [ Security Research ] <<Pagina Principala.rst>> pe Hell Crew • Index page

kwq4d (8/10/2009 4:44:14 PM): Dar de ce sa copiez ?

HellGate (8/10/2009 4:44:15 PM): este fostul meu forum si vreau sa mut pe hellcrew.info

HellGate (8/10/2009 4:44:30 PM): ma ajuti sau nu?

kwq4d (8/10/2009 4:44:33 PM): Bine te ajut.

kwq4d (8/10/2009 4:44:39 PM): vezi sa nuti faci cont pe Romanian Security Team - [ Security Research ] <<Pagina Principala.rst>> da?

HellGate (8/10/2009 4:44:56 PM): Ok.

Dupa ce i-am spus ca nu cred ca Romanian Security Team - [ Security Research ] <<Pagina Principala.rst>> nu este forumul lui a inceput cu injuraturi de copil de 12 ani. :|

Link to comment
Share on other sites

Guest vini4p
Ce penibil=)), eu cred ca un admin a copiat atat intrebarile cat si raspunsurile din lipsa de activitate pe forum:))

PS: posteaza si linkul nytro, te rog, vreau sa arunc o privire, mi se pare funny. (Google nu le-a indexat inca).

Hell Crew • Index page

black_c4t vi se pare cunoscut ? :|

care ghiceste cine e , are o guma turbo.

este HellGati !

Link to comment
Share on other sites

Stai man linistit, din punctul meu de vedere nu ai nici o vina, cu exceptia faptului ca nu te-ai prins suficient de rpd, dar asta este o vina indirecta care nu se va mai repeta dat fiind faptul ca ai inv cva din experienta asta, si welcome to rst!

Multumesc ! :D HellGate ala este un ratat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...