Jump to content
<Ciry>

Bafta

Recommended Posts

Pana aici mi-a fost ' date=' am invatat destul de multe de pe forumul asta dar nu destul ca sa pot contribui si eu din pacate.

Respect staff-ului rst.

Multa bafta in continuare , mi-a facut placere sa va cunosc si sa stau pe forumul RST

@Nytro ( te comporti ca un copil fustrat , cum cineva iti atrage atentia abuzezi de rangul tau de moderator )

Tot respectul inca o data si multa bafta.[/quote']

Nu stiu daca sunt in masura sa ma bag la asa ceva:

1. Pleci de pe un forum de parca ai pleca intr-un alt oras. Este un forum de discutii din cate vad, daca nu gasesti discutia nepotrivita, nu te baga :rolleyes:

2. Din cate am vazut in arhive, Nytro este cel mai ingaduitor dintre administratori (vorba lui black_death_c4t).

3. Ce pot sa-ti spun. Pa. La revedere. Bafta in viata.

Link to comment
Share on other sites

ce-ai man? n-ai nici ban din cat vad, au fost aiurea si inutile dintotdeauna mesajele de "plec de la voi pentru ca...". Daca inteleg ca te-a suparat topicul despre fisierul virusat ca ti-a zis nitro fmm... i-ai zis destul sa se simta, treci simplu la alt topic. Certurile pe net sunt absolut inutile.

Nu vreau sa iau apararea nimanui, dar nu mai deschideti topicuri dinastea ca va coboara cu cativa ani... suna parca va taiati cu lama in fata parintilor...

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...