Jump to content
Thew

bla bla bla.ro

Recommended Posts

Guest Nemessis
*Decat sa spuneti ca e naspa,ca nu stim nimic de hack,mai bine verifica alte sectiuni,pentru ca nu va baga nimeni in seamam,cel putin eu .

Daca nu bagai asta la sfarsitul frazei iti lasam postul chiar daca de-abia ti-ai facut userul. Acum mai incearca o data si incearca sa o faci cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Ok,chiar daca nu stim,nu a spus nimeni ca stim,nu a venit nimeni aici si aspus "Sunt hacker mare,futetim in cur !"

Asa ca nu ii inteleg pe altii care spun ca suntem buti si ca nu stim nimic despre hacking,nu a spus nimeni ca stim si ca suntem mari hackeri

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
Ok,imi explici tu cu ce am gresit atat de mult incat trebuia sa imi dai edit ?

1. Nu trebuie sa iti dau explicatii pe forumul pe care eu il administrez cand tu faci reclama la alt site.

2. Vezi ca ai uitat sa pui in fraza asta un "te rog" ca sa iasa ceva civilizat de genul "imi explici si mie TE ROG cu ce am gresit".

3. Din moment ce intri si postezi reclama la alt site aici la noi fara sa te stie nimeni, e dreptul oricarei persoane sa zica ce vrea despre forumul tau.

4. Si daca te-ar cunoaste utilizatorii tot e dreptul lor sa critice. Aici nu e site de domnisoare. Aici se baga puli la maxim.

Link to comment
Share on other sites

Este posibil !

Eu ce am postat am pus sursa sau/si autorul,nu imi asum raspunderea pentru posturile celorlalti useri,dar vor fi sanctionati daca au copiat si nu au pus sursa/autorul .

Multumesc,alte pareri despre forum ?:)

ce legatura are cs cu ceea ce incercati voi sa promovati...mi se pare chiar mai aiurea decat sa ai warez pe un site ce promoveaza insecuritatea!

Link to comment
Share on other sites

UP!

Actualizari

-NEW DB !

-VBulletin !

-Ne-am orientat mai mult spre hack !

Categoriile nu sunt inca gata nici thema :P;)

Oricum dativa cu parerea

Cautam oameni care sa se ocupe de categoriile Hacks, Exploits, si discutii diverse , Unethical Tools , si Warez (care v-a fi creata in curand :)

Link to comment
Share on other sites

:) nu e vodafone si e warez linking , nu hosteaza nimic pe server dragule.

@ tink : te-ai nascut geniu ?

Omul a gresit , si-a cerut scuze , e cazul sa terminati .

Inchideti naibii topicul , ca si in gunoi se comenteaza

ba trantitule nu promoveaza warezul ?

Link to comment
Share on other sites

trantitule, in tos-ul a 50 % din firmele de hosting nu scrie nimic de promovarea warezului ci despre hostarea fisierelor pe server :*

esti prea moldovean sa judeci !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...