Jump to content
trxtxx

radiolabs

Recommended Posts

NU fac reclama dar eu am cumparat de acolo ( cash ) nu carduit, pt asa ceva am alt site pt cine e interesat dar nu trimit in romania trimit in macedonia pt cine poate acolo :D

eu mi-am cumparat

¤Wave Magnum || - USB WiFi Adapter

( merge IMPECABIL )

daca ai cu o antena cumparata din romania sau de oriunde 1 2 3 4 5 retele cu asta ai cel putin 20 :) in acelasi loc.

¤RadioLabs || CaptiFi - High Power USB Wifi Antenna

asta e noua nu am cumparat dar cred ca o sa o cumpar...ce v-as recomanda pt cei care au bani de investit si merita

wave-magnum +

WiFi Antenna | High Gain 802.11 Omni Wireless Antenna -

e cea mai ieftina solutie pt o chestie BUNA RAU

DAR

Radiolabs - The Grid - 802.11 Antenna

asta e cea mai nesimtita ( am 2 si din astea + amplificator ) si iau net printre blocuri de la parter la vreo 600-700 de metrii printre cel putin 4 5 6 blokuri fara vedere catre locul ala:) merge probata :D

pt cine vrea ajutor in legatura cu astea pot procura si din tara ( fara profit pt mine )

daca va ajut cu chestia asta pt mine e ok :)

mai multi haceri de wifi :D

Link to comment
Share on other sites

pai nu sunt preturile mele fratilor asa le vand oamenii

am blat la o firma din bucuresti care nu vinde la persoane fizice echipamente de astea si numai la firme dar mie mi-au dat :D so.

anyway va recomand de la astia de pe radiolabs.com pt ca sunt foarte tari placile astea si pt ce va trebuie sunt ok

VIN cu tot cu drivere de linux, si sunt detectabile pe backtrack 2 3 4 :) folosite asa ca nu zic din auzite :)

daca aveti vreo placa wifi cu cablu pt antena, daca cablul de la antena este prea lung nu o sa va mearga airreplay, cablul trebe sa fie pana in 1 m ca sa va mearga 100%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...