Jump to content
begood

Cum sa devii Lider de Cult - How to become a Cult Leader

Recommended Posts

E interesant , merita vizionat si cred ca multi au de a face cu asa ceva .Am cateva experiente cu cateva persoanet care incearca sa foloseasca The Art Of Deception ,dai ei stiu doar ce le-a fost spus ca sa zica numai ca au 20, 30 de ani de experienta in domeniu.Folosesc diverse tecnici religioase.e ca si cum m-am uitat intro oglinda cand am vazut video .Multi din noi au putina experienta pt ca sunt foarte tineri si nu au reusit sa invete destul ca sa poata trece peste anumite lucruri ,Social Engineering va fi tot timpul punctul cel mai slab al omului.Multi pe care i-am cunoscut au trecut la alte culturi religioase si nu mai sunt aceeasi pe care i-am cunoscut o data pt ca ma evita .Alti incearca sa ma convinga pe mine si imi spun ca persoanele pe care le frecventez sunt impotriva mea , imi spun ca probabil prietena mea nu ma lasa sa vin la ei ,pt ca eu nu merg .Ma fac sa ma simt vinovat de ceva ,chiar daca de ex eu nu fumez pt ca stiu ca face rau dar sunt vinovat de faptul ca nu merg la ei ,ma preseaza cu anumite chestii ,imi spun ca eu inainte de a vb cu ai faceam parte dintro religie falsa si multe altele ,de aceea anumite video ca acesta pot fi de ajutor pt multi .Inca o data va recomand mergeti sa vedeti acest video .

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...