Jump to content
hirosima

design web

Recommended Posts

Bine v-am gasit din nou.

Sunt admin impreuna cu un prieten la un site si nu avem foarte multa experienta in domeniu, asi vrea sa stiu cum ar trebui strucutrat un site ca sa fie simplu, atragator in acelasi timp, sa aibe o culoare adecvata si mai mult decat atat informatie pe care o punem sa fie foarte usor de gasit si accesat de orce incepator in informatica. Asi putea sa las linkul de la siteul actual insa nu vreau sa credeti ca fac publicitate. In site sunt in principal articole si activitati pe care le desfasuram, diferite proiecte in curs si de viitor, deasemenea o galerie de fotografi cu activitatile facute pana acuma.

Ar fi si m-ai bine puteti posta si imagini pt design. O sa pun si eu una.

Va multumesc

Link to comment
Share on other sites

imi place de exemplu acest template, sa fie modificat putin Template Preview (bamboo) - Free CSS Templates.

pot lasa un link si cu siteul actual insa nu vrea sa fac reclama. Cum vi se pare siteul de mai sus, noi vrem sa punem articole sa fie comentate pe diferite categorii, cred ca ar fi bun.

Mai am o intrebare, credeti ca un site dinamic cu un banner in flash poate sa atraga mai mult atentia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...