Jump to content
BiTzu

Ce face omu pentru o cutie de lapte si un corn ~

Recommended Posts

Nu serios?

Vreti sa va demonstrez ca in voi curge sange tiganesc?

Analizati-va arborele genealogic, pina in urma cu 10 generatii, dupa care luati in parte fiecare membru din fiecare familie.

N-o sa aveti tigani in familie decat daca tot neamul vostru a fost rasist incuiat la cap.

Ce-i cu omu asta si de unde vine el cu teoria asta ? Cumva vii din timp si ne spui un secret de stat ? Tu si cu majoritatea de teapa ta sunteti niste idioti . Cum poti ma ratatule sa spui ca prin venele noastre, ale romanilor, curge sange tiganesc ? Asa ceva n-am mai auzit . Nu mai am cuvinte, decat doar de sila si ura la adresa voastra, a tiganilor care va bateti joc de poporul roman (nu am nimic cu cei cinstiti si la locul lor, jos palaria pentru acei oameni) .

Eu sincer urasc tiganii, am inceput sa nu ii mai suport . Sa-ti fie teama pe strada sa nu fii furat, sa nu calci prin unele locuri de frica lor ... Asta e imposibil de acceptat . Sper sa reinvie Hitler si sa-si termine vechea treaba :\

Edited by EastSider
Link to comment
Share on other sites

cand eram mic ma disperau tiganii din cartier, imi venea sa ii impusc :))

ar trebui sa ne arate o alta fata chiar si atunci cand sunt victimizati, in felul asta vor castiga atat atentia societati cat si valoare pe care o detin.

Victimizati? Daca as avea un pistol as face numai victimizari in stolurile de pe strazi. Astea cu victimizarea si vezi Doamne romanul este prea rasist, e rasuflata. Sunt 1% din tigani care merita tot respectul, restul ciorilor nu merita decat contuzii, fardari din abundenta si asa mai departe. Prietena mea a avut zile la rand probleme cu astfel de jeguri, iar cand intr-un final am reusit sa dau de ei impreuna cu cativa prieteni s-au cumintit. Asta dupa ce amenintau telefonic cu cutite si alte alintari. Si mai au tupeul sa ceara sa se inceteze cu abuzurile?

Link to comment
Share on other sites

@bitzu,...esti praf taticu,...iesi afara:)

Imi pare tare rau sa vad ca mai sunt oameni d`astia imaturi si aproape retardati care se amuza in situatii de`astea,...

Adica da,...vorba lu` Fitty poate copilu` nu avea ce sa manance acasa si voi va bateati joc de el..in sfarsit,....deci Esti prafff...:D

Si,...hai sa nu mai vorbim despre tigani ca pana la urma in toata Europa se vorbeste de Romania ca fiind populata numai de tigani.Sa nu mai vorbim ca aia din America nici nu stiu unde`i pozitionata pe harta:))

Da` pana la urma intr`un fel tot noi ne`am facut`o cu mana noastra,..ca doar lumea l-a votat din nou pe Basescu,...(dupa alt mandat in care n-a facut nimic),...si tot noi spunem "eh lasa ca o sa fie altfel"

da` ghitici ce,....nu..n-o sa fie:D

Deci cred ca mai bine incheiem subiectu`....V-am pus un link,Sper sa nu va placa

YouTube - Le Salut Roumain - Salutul romanesc

Vizionare placuta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...