Jump to content
TBone

Motivul ptr. care v-ari apucat de hack! :D

Recommended Posts

eu am votat curiozitate dar mai e si un pic de pasiune totul a inceput de la un prieten din spania care m-a introdus in lumea hackingului prima oara am inceput cu cc-uri si am cumparat nishte conturi pe la yahoo pentru boti apoi am cumparat domenii .ro .org .net .com si cam de acolo am inceput cu toate cele

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am apucat de Hack ca sa fur de la bogati si sa dau la saraci si nevoiasi(adica mie).Sunt un fel de Robin Hood al timpurilor noastre si hoinaresc pe Internet asteptand contul ala gras sa treaca pe la mine prin mail.

Si desigur cum spunea Nemessis Sa Bem Cola Gratis :)......

Off topic

Coca-Cola pentru toata lumea....... prindeti toate Tonomatele de Coca-Cola si praduitile pana nu le Patchuiesc si pe astea...

Link to comment
Share on other sites

m-am apucat de hack deoarece am vrut sa realizez urm:

=)) pregatiti-va :)))

sa distrug calc la tovarasi, sa le fur toate parolele, sa vad totu in calc la ei, dupa care sa le formatez calc , poate chiar sa le ard daca as putea.

sa sparg toate siteurile posibile, sa distrug tot netu daca se poate, salile de informatica din scoli sa le bubui :)) sa le sara floapele :))....sali de calc, retele de calc, providerii de net.etc.

sa sparg nasa, interpolu, fbi, si sa dau atomica si sa omor pe toti :)))

.....in rest nu stiu, cand puteam sa invat ceva si sa fac rau :P sau sa ma distrez faceam de nu mai dormeam cu zilele :)) sa nu pierd ceva.....

cam atata, ca dupaia mor si eu de la bomba.

pasiune.....hmm o da :P

bafta :P

(si nu glumesc, daca as avea sansa as face tot :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

crystygye si ENCODED nu uitati si de faptul ca putem sa bem Cola gratis. Este cel mai important lucru in momentul de fata la cat de canicula este afara. Deci va rog eu ca la orice postare din acest topic sa specificati Cola GRATIS.

Link to comment
Share on other sites

lol... am ras de cateva posturi de p`aci .hehe .. eu m`am apucat ca noah sunt la o varsta la care nu prea pot dormi bine cu teribilismul asta .. mai cand are probleme vreunu cu vreo amica sa stiu sa il rezolv ..si m`ati cam ajutat la categoria asta..alt motiv acela ca stau des pe comp si downloadez filme si muzica si ma mai prinde cateodata o plictiseala sau nu am ce face si n`am cu cine vb pe mess..si mai intru si mai invat cate ceva ca oriunde mergi sa te angajezi se pune baza pe operare pc, apoi ca atata timp cat ma plictisesc .. decat sa citesc bancuri ca altii mai bine citesc p`aci ..

Link to comment
Share on other sites

Eu m-am apucat de hack (nu pot sa spun ca stiu prea multe la ora actuala dar vreau sa invat;)ca doar nu ne nastem invatati) din razbunare pe unu care mi-a hackuit un site de muzika facut pe php nuke l-a dat jos cand aveam 1300 si cva de useri inregistrati:(( asta e , din plictisieala si din curiozitate. Chiar imi place sa citesc prin forumu asta mai imi trece timpu si mai invat si ceva folositor datorita voua , si in viitor cine stie poate voi deveni si eu unul ca voi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...