Jump to content
paxnWo

rowarez.org de vanzare

Recommended Posts

de la 500$ in sus ..am zis am zis pretu mai jos nu il lasam

activitate este .. mebri cresc pe zi ce trece la fel si traficu si etc

potential are si poate fi dezvoltat in continuare pe el multe proiecte

din lispa de timp si de ocupatie dam siteul altora care vor sa se ocupe de el

+ are vreo 3 teme propii .logo si design propiu care costa cel putin 50$

mai vreti detalii , istoric etc ?

mno sariti cu oferte

Link to comment
Share on other sites

Sincer,fara suparare.Nu cred ca il va cumpara cineva.

Cine doreste isi poate cumpara un domeniu si un host si isi poate dezvolta propriul site.Parerea mea.

da coi dar crezi ca aduci useri asa usor cand sunt sute/mii de situri warez?Pe mine unu` nu ma atrage ca proiect,e comun.

Link to comment
Share on other sites

Nici in cele mai frumoase vise nu va luati 500 de dolari pe el,v-am spus in cel mai bun caz 25-30 de euro maxim,sa spuneti si bogdaproste.

doar daca vand vipul iti cumpar familia si gropile de mormant ale ma-tii, ca trebuie sa fie ingropata in 3 la cat de labartata e. de ce ai postat ? sa te aflii in treaba ? pe langa pretul forumului in sine se adauga si pe cel al efortului si-al timpului. ce sa stii tu, esti genul de om care te multumesti cu gresie la 5 mii km2.

Link to comment
Share on other sites

Pax sa ma anunti si pe mine daca gasesti vre-un idiot care sa-ti dea peste 20 de euro.Tu esti de la tara sau faci naveta ? Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi.Sunt curios daca un Administrator ia vreo masura,aplicand regulamentul la jignirile care mi se aduc din partea unei persoane low-brain.

Edited by Paris89
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi.Sunt curios daca un Administrator ia vreo masura,aplicand regulamentul la jignirile care mi se aduc din partea unei persoane low-brain.

ce ratat prost, aceiasi gluma o spui, aceleasi injuraturi de cocalar cu tricou roz

Deci in termeni stiintifici mama ta se numeste "stoarfa", ea fiind descrisa in cartile de specialitate ca o devoratoare, devoratoare de falus si coaie. Aceasta stoarfa care e ma-ta, zdreanta as putea-o numi ti-a dat nastere dupa ce sa futut cu cainii, deci tu ar trebui sa executi cand iti spun eu culcat, intelectul tau e limitat, un sfat pentru tipul cu nickname-uri de cocalar, gay, emo, gogosar, muist, cacat prost lasa-te de comentarii aiurea ca rowarez-ul o sa iti faca mama posta

ce plm nu ai gasit alte nickname-uri (dezbracatu, paris89)

Link to comment
Share on other sites

:-j stati voi linstiti 500$ ii putin ..si normal ca pt romanii nostri de rand care nu au nici bani de paine ii foarte mult ...am vazut eu forumuri de warez si mai slabe vandu-te si mai bine de 500$

abtineti-va de la comentarii aiurea si eventual incercati sa dati un pret daca va interesaeaza daca nu comentati macar la subiect .

n-am pierdut 2 ani ca il aduc aici degeaba si fiecare o muncit foarte mult

doar la VIP si la MountOlympus sunt topicuri in valaoare de 5000$ :D ca sa aveti asa idei

ce puteti gasi acolo ..

mai multe nu comentez ca nu are rost ..

daca aveti de facut vreo oferta astept daca nu ..mai bine shhh

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...