Jump to content
sulea

blog cu cheaturi in jocurile de iphone

Recommended Posts

pai bine, mosule, eu aveam impresia ca o sa aud si eu ceva constructiv la adresa blogului si la ce se afla pe el. ceva ca de exemplu: vezi ca puteai obtine 'infinite gold' in joc daca nopuiai instructiunea cutare in loc de branchul pe care l-ai facut. sau ceva si mai constructiv ca de exemplu: am si eu un joc pe iphoneul meu si nu pot sa trec de nivelul x. poti sa faci vreun hack pt acest joc?

cu chestia aia cu un singur articol m-ai dat pe spate. la inceput merge mai agale, asa, sa vad si eu ce "o intereseaza pe lume". omu' mai are si alte treburi, iar cand isi face timp, mai arunca si el un post pe blog. ca doar e si el om.

eu nu copiez informatia de pe siteuri de news si o aranjez frumos in pagina ca stim noi cine

adevarul e ca vreau sa-mi fac reclama la blog, dar nu de asta m-am inscris pe forum. mai arunc si eu o geana pe ici pe colo prin articole, dupa care o iau inapoi. sa nu crezi ca o las aruncata

daca te deranjeaza, voi sterge blogul si imi voi formata pc-ul

mersi oricum pt feedback

Link to comment
Share on other sites

1. Daca poti, te sfatuiesc sa il treci si pe engleza..ai putea eventual sa scoti niste bani pe viitor.

2. Si daca are doar un post ce ? Eu sunt membru de cateva luni si uita`te cate posturi am...daca postez si blog`ul meu asta nu inseamna ca m`am inregistrat doar pentru promovare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...